خرید لوله فلزی

اگر در ساخت تاسیسات ساختمانی تخصص دارید احتمالا تا کنون از لوله فلزی استفاده نمودید. لوله های فلزی یکی از پرکاربرد ترین محصولات موجود در بازار می باشند که به علت مزایا فراوانی که دارند از طرفداران مربوط به خود برخوردار هستند. لوله های فلزی در انواع مختلف و با مواد اولیه متنوعی تولید می شود که پیش از خرید باید به آن توجه نمود. از مهم ترین ویژگی لوله های فلزی دوام بالا آن و مقاومت در برابر فشار و حرارت است که برای استفاده در تاسیسات بسیار مناسب است. اگر به دنبال کسب اطلاعات لازم و خرید لوله فلزی با بهترین قیمت و کیفیت هستید به هیچ عنوان این صفحه را از دست ندهید.

برای اطلاع از قیمت و خرید
با ما تماس بگیرید
۰۲۱-۳۳۹۲۴۹۶۴ 09123134197 ارتباط در واتساپ
لوله گازی لوله گازی لوله مانیسمان لوله مانیسمان
لوله سیاه درزدار لوله سیاه درزدار
لوله گالوانیزه لوله گالوانیزه
لوله فلزی

اگر تا کنون گذر شما به تاسیسات ساختمانی خورده باشد اسم لوله فلزی را حتما شنیده اید. این لوله های یکی از پرکاربرد ترین لوله های در صنایع مختلف هستند و امروزه در تمامی مکان های از جمله ، موتور خانه ها ، تاسیسات اب و فاضلاب ، تاسیسات گازی و … دیده می شود. در حقیقت کمتر جایی مشاهده می شود که در آن از لوله فلزی استفاده نشود. این لوله ها به علت مزایا فراوانی ، از جمله مقاومت  ، از طرفداران مخصوص به خود برخودارند و از بازار مصرف بسیار خوبی برخوردارند.

این دسته از لوله ها در انواع  و اجناس مختلف با مواد اولیه متنوعی ساخته می شوند و هر کدام از ویژگی های مربوط به خود برخوردارند که در این مقاله ما به توضیح آن ها خواهیم پرداخت. برای کسب اطلاعات در مورد این دسته از لوله ها این مقاله را از دست ندهید.

همچنین شما در صورت تمایل می توانید برای انجام مشاوره و خرید لوله فلزی با بهترین قیمت و بالا ترین کیفیت با ما تماس بگیرید . شما از طریق صنعت آریان می توانید برند های تولید کننده مختلف موجود در بازار دسترسی پیدا کنید و با خیال راحت دست به انتخاب بزنید. صنعت آریان با ارائه انواع تجهیزات سیستم های گازی ، نفتی و تاسیساتی آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

لوله فلزی چیست ؟

لوله فلزی یکی از انواع لوله ها می باشد که مواد اولیه و اصلی تشکیل دهنده آن فلزات می باشند. در تولید این دسته از لوله با ذوب و تبدیل فلزات و افزودن مواد مورد نیاز آلیاژ های و ترکیباتی فلزی را می سازند که باعث افزایش کاربرد فلزات و بالا رفتن طول و عمر و مقاومت آن می باشد.

هر کدام از این لوله های فلزی بر اساس مواد تشکیل دهنده آن و یا آلیاژی که از آن ساخته شده اند مصارف متعددی دارند که در این مقاله به طور کامل به آن می پردازیم.

انواع لوله فلزی

علاوه بر تقسیم بندی این لوله ها بر اساس نوع ساخت یا مدل ، این لوله ها بر اساس جنس و آلیاژ نیز به انواع مختلفی تقسیم می شوند. در یک تقسیم بندی اولیه لوله هایی را که از فلزات ساخته می شوند را به دو گروه تقسیم می کنیم :

 1. لوله آهنی : منظور لوله های هستند که مواد اولیه و اصلی آن از آهن تشکیل شده است.
 2. لوله غیر آهنی : منظور لوله های فلزی هستند که مواد اولیه آن از آهن نمی باشند.

لوله های آهنی و غیر آهنی هر کدام از مزایا و ویژگی های مربوط به خود برخوردارند که در نهایت بر اساس مصارف و نیاز ها مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید برای خرید این لوله فلزی بر اساس مصارف خود با گروه صنعت آریان تماس گرفته و به کسب اطلاعات لازم بپردازید. همچنین برای آگاهی از ویژگی مختلف انواع این لوله های ادامه مقاله را از دست ندهید.

لوله فولادی

فولاد یکی از مهم ترین آلیاژ های آهن می باشد که از آهن مقاومت بسیار بالاتری دارد.این لوله فلزی از مقاومت بسیار بالا و خوبی برخوردار است و برای انتقال سیالات گازی بسیار مناسب می باشد. لوله های فولادی تو خالی می باشند و از سر قابلیت انتقال سیالات را دارند. این لوله ها به شکل و انواع مختلفی ساخته می شوند و در این موارد کاربرد دارند :

 1. انتقال سیالات نفتی
 2. انتقال سیالات گازی
 3. استفاده در تاسیسات ساختمانی
 4. استفاده در سیستم های گازی و نفتی
 5. استفاده در سیستم های آب و فاضلاب
 6. استفاده در صنعت ماشین سازی
 7. و…

شما می توانید برای خرید لوله های فلزی در انواع مختلف و با سایز های متنوع به سایت صنعت آریان مراجعه کنید.

لوله فلزی مسی

یکی ازمهم ترین لوله فلزی که پز پای مواد غیر آهنی می باشد لوله مسی است. مس ذاتا فلزی است که برای انتقال گرما بسیار مناسب می باشد و به علت قیمت به صرفه آن ، در ساخت لوله از آن استفاده می شود . باید توجه داشت که لوله مسی در مقایسه با لوله فولادی از مقاومت کمتری برخوردار می باشد. مصارف لوله های مسی به این شرح  می باشد :

 1. تاسیسات آب و فاضلاب
 2. استفاده در سیستم تهویه هوا
 3. استفاده در تاسیسات آبی و …

لوله فلزی چدنی

آلیاژ چدن از ترکیب آهن و کربن ساخته می شود و یکی از مهم ترین لوله فلزی بر پایه آهن می باشد. به این علت که پای این لوله از آهن تشکیل شده است کیفیت بسیار بالایی برخوردار است که موجب می شود از بازار مصرف خوبی برخوردار باشد. لوله های چدنی علاوه بر استحکام بالا ، نصب آسانی نیز دارند و از قیمت مناسبی نیز برخوردار می باشند و همچنین در برابر حرارت نیز مقاومند.

این لوله فلزی در صنایع ساختمانی و آب و فاضلابی نیز کاربرد دارند. شما می توانید برای خرید انواع لوله های فلزی و غیر فلزی از طریق سایت صنعت آریان اقدام کنید و با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به تهیه آن بپردازید.

لوله فلزی استیل

استیل نیز یکی از مهم ترین انواع لوله های فلزی می باشد که به صورت کربنی یا استنلس ساخته می شوند.

استفاده لوله فلزی استیل کربنی در زمینه لوله کشی گازی می باشد و از مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت و فشار برخوردار است.

همچنین لوله های استنلس که به آن لوله های بدون جوش یا بدون درز نیز گفته می شود به علت عدم وجود نقطه جوش از مقاومت بسیار بالایی برخودار هستند. لولی فلزی استنلس از جنس استیل ، بر پایه کروم ساخته می شود و در ظاهری نقره ای می باشند.

لوله فلزی آلومینیومی

لوله های آلمینیومی از دسته لوله فلزی هستند که بر پای غیر آهنی می باشند و از بازار مصرف بسایر خوبی برخوردارند. مهم ترین کاربرد این دست از لوله ها ، مقاومت در برابر خوردگی و زنگ ضدگی می باشد. همچنین این لوله ها به علت وزن بسیار کم از نصب آسانی برخوردارند و مقاومت بالایی را نیز دارا می شوند.

لوله های آلمینیومی از آلیاژ مختلفی و در سایز های متنوعی ساخته می شوند.

شما می توانید برای خرید انواع لوله های فلزی به سایت صنعت آریان  مراجعه کنید و ضمن دریافت مشاوره از خدمات پس از فروش نیز بهره مند شوید. صنعت آریان ، ارائه دهنده انواع تجهیزات گازی و نفتی آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

لوله فلزی نازک

لوله ی فلزی نازک یکی از انواع لوله ها است که امروزه مورد استفاده فراوانی قرار میگیرد و بازار مصرف بسیار خوبی دارد. اتصال لوله و آسان بودن آن از مهم ترین ویژگی هر لوله ای است . اگر ساخت یک لوله به گونه ای باشد که وزن کمی داشته و علاوه بر مقاومت به راحتی نصب شود ، یک لوله خاص و ویژه محسوب می شود.

این موارد ویژگی های لوله فلزی نازک می باشد. این لوله جزوی از لوله های بدون درز محسوب می شود و به این سبب که از نقطه جوش برخوردار نیست ، از مقاومت خوبی برخوردار است. این لوله ها از دیواره های نازکی تشکیل شده است که باعث می شود نصب آسانی داشته و انتخاب بسیاری از از افراد باشد. این لوله ها به راحتی در بازار پیدا می شوند و دسترسی راحتی دارند. مزایا استفاده از لوله فلزی نازک به این شرح  می باشد :

 • مقاوت در برابر سایش
 • نصب آسان
 • وزن سبک
 • عایق مناسب حرارتی
 • دارای ویژگی ضد زنگ ضدگی

شایان ذکر است است این لوله ها به علت نازک بودن دیواره از قیمت خوبی نیز برخوردار می باشند و کاملا مقرون به صرفه هستند.

لوله فلزی نازک برای استفاده در تاسیسات ساختمانی به جای لوله آب فلزی بسیار مناسب می باشد. شما برای خرید انواع لوله ها در انواع سایز و با بهترین کیفیت می توانید به سایت صنعت آریان مراجعه کنید.

لوله خرطومی فلزی

این دسته از لوله فلزی به علت شیوه ساخت آن ها ، از انعطاف پذیری برخوردار هستند و به همین علت نیاز های زیادی را بر طرف کرده و از بازار مصرف خوبی برخوردارند. این لوله ها گاها با روکش پی وی سی نیز ساخته می شوند و آن ها را برای استفاده در محیط های مرطوب مناسب می کند. از این لوله ها ممکن است برای انتقال تاسیسات برقی استفاده کنند که به همین علت غیر قابل نفوذ بودن در مقابل آب و گرد و غبار بسیار اهمیت دارد. این لوله ها در این موارد کاربرد فراوانی دارند :

 • استفاده در سقف کاذب ساختمان ها و امکان عمومی شهری
 • استفاده در تاسیسات برقی و در سیم کشی های ساختمانی
 • مناسب برای استفاده در سیستم های روشنایی
 • استفاده در سیستم ها تهویه ی هوا برای ایجاد تهویه مطبوع
 • و ….

شما می توانید برای خرید لوله فلزی خرطومی با بهترین قیمت و بالا ترین کیفیت به سایت صنعت آریان مراجعه کنید. سایت صنعت آریان ، ارائه دهنده انواع تجهیزات و اتصالات آبرسانی ، گاز رسانی ، ساختمانی و پتروشیمی آماده ی خدمت رسانی به شما می باشد.

کافیست با ما تماس بگیرید و به کسب اطلاعات لازم بپردازید.

قیمت لوله فلزی

اگر به دنبال ساخت تاسیسات ساختمانی مناسب هستید بدیهی است که قیمت تجهیزات آن برای شما اهمیت دارد. قیمت لوله فلزی آب ، گاز ، فاضلاب و …. به موارد متعددی نیاز دارد که بر اساس آن قیمت نهایی تعیین می شود. این موارد به این شرح می باشد :

مواد اولیه تشکیل دهنده : مهم است که لوله فلزی شما از چه موادی تشکیل شده است. اگر این مواد به طور طبیعی گران تر باشند ، هزینه ساخت و قیمت نهایی محصولات آن نیز گرا تر می شود.

وزن لوله : وزن گاهی باعث افزایش قیمت و گاهی باعث کاهش قیمت می شود. در مواردی که وزن کم ناشی از مواد اولیه سبک و تکنولوژی بالا است (مانند لوله های آلمینیومی ) قیمت محصولات بالاتر می رود . اما ممکن است با وزن کم قیمت نیز کاهش بیابد.

اندازه لوله : اندازه نیز یکی از فاکتور های مهم در تعیین قیمت لوله فلزی است. هر چه لوله بزرگتر باشد از مواد بیشتری تولید شده است پس قیمت بالاتری خواهد داشت. برای مثال طبیعی است که قیمت لوله 4 اینچ از لوله فلزی 6 اینچ کمتر باشد.

نحوه ساخت : کارخانه های ساخت محصولات فلزی ، مواد خام را گرفته و با ایجاد ارزش افزوده آن ها را به محصولات قابل استفاده تبدیل می کند. هر چه ارزش افروده بر روی لوله ها بیشتر باشد قیمت آن بالا تر می رود. برای مثال لوله خرطومی روکش دار قیمت بالا تری از لوله خرطومی بدون روکش خواهد داشت.

کیفیت ساخت : ممکن است به علت ترکیبات ساخت لوله ، شیوه ساخت و تکنولوژی به کار رفته در ساخت این محصولات درجه کیفی متفاوت داشته باشند. قطعا محصول درجه یک با کیفیت عالی قیمت بالاتری را از محصول درجه دو خواهد داشت.

شایان ذکر است ، هزینه ای که شما صرف خرید محصول درجه یک می کنید در دراز مدت به نفع شما خواهد بود و شما را از تعمیرات و بازسازی بی نیاز می کند.

اگر به دنبال جایی مطمن برای خرید محصولات درجه یک می گردید کافیست به سایت صنعت آریان مراجعه کنید و به کسب اطلاعات لازم بپردازید.

خرید لوله فلزی

اگر قصد خرید لوله فلزی را دارید باید در مورد لوله ای که قصد خرید آن را دارید اطلاعات کافی را داشته باشید. لوله ها هر کدام بر اساس ویژگی ها مصارف متعددی دارند که باید بر اساس نیاز به خریداری آن پرداخت.

همچنین جایی را برای خرید پیدا کنید که با بهترین قیمت ، بالاترین کیفیت را در اختیار شما قرار دهد. اگر برای خرید به همچین جایی نیاز دارید پیشنهاد ما به شما گروه صنعت آریان است.

شما از طریق صنعت آریان می توانید برند های متنوع تولید لوله فلزی را پیدا کرده و با یکدیگر مقایسه کنید و بر اساس شرایط خود بهترین آن را تهیه کنید. همچنین اگر برند خاصی را مد نظر خود دارید کافیست با ما تماس بگیرید و به کسب اطلاعات لازم بپردازید.

شما از طریق گروه صنعت آریان ضمن خرید می توانید از مشاوره اولیه و خدمات پس از فروش نیز بهره مند شوید و به با کیفیت ترین محصولات بازار با بهترین قیمت دسترسی پیدا کنید. گروه صنعت آریان ارائه دهنده انواع تجهیزات و تاسیسات لوله و اتصالات و لوازم صنایع نفت ،گاز پتروشیمی ، ساختمانی و آبرسانی آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

 

قیمت لوله فلزی چقدر است ؟

موارد و فاکتور های مختلفی در تعیین قیمت لوله فلزی تاثیر گذار هستند که شما می توانید با یک تماس ساده با گروه صنعت آریان از قیمت دقیق محصول مورد نظر خود مطلع شوید؟

آیا لوله فلزی مقرون به صرفه است ؟

لوله های فلزی به نسب سایر لوله های موجود در بازار از قیمت بهتری برخوردارند و مقرون به صرفه می باشند؟

مقاومت و کیفیت لوله های فلزی به چه شکل می باشد ؟

لوله های فلزی که اکثرا بر پایه آهن ساخته می شوند از مقاومت و تحمل بالایی در برابر فشار و دما برخوردارند.

4.5/5 - (297 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ساعات پاسخگویی شنبه تا پنج‌شنبه 9 الی 18

phon 021-33924964 واتس اپ تماس در واتساپ