لرزه گیر لاستیکی

موتور خانه از مهم ترین قسمت های هر ساختمانی می باشد که مهم ترین تجهیزات را داخل خود قرار داده است. تجهیزات موتو خانه به طور معمول ارتشاعات و لرزش های بسیار زیادی را از خد ساتع می کنند که در صورتی که کنترل نگردد می تواند موجب به بار آمدن خرابی بسیار زیادی گردد. برای کنترل و مهار کردن لرزش این تجهیزات ، ابزاری به اسم لرزه گیر موتور خانه ساخته شده است. لرزه گیر از انواع مختلفی تشکیل شده است که یکی از آن ها لرزه گیر لاستیکی است. برای کسب اطلاعات لازم در مورد لرزه گیر لاستیکی و مزایای آن این صفحه را از دست ندهید. همچنین کافیست برای خرید انواع لرزه گیر لوله با بهترین کیفیت و قیمت با گروه صنعت آریان تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت و خرید
با ما تماس بگیرید
۰۲۱-۳۳۹۲۴۹۶۴ 09123134197 ارتباط در واتساپ
لرزه گیر لوله موتورخانه لرزه گیر لوله موتورخانه
لرزه گیر لاستیکی زرد لرزه گیر لاستیکی زرد
لرزه گیر لاستیکی آبی لرزه گیر لاستیکی آبی
لرزه گیر لاستیکی قرمز لرزه گیر لاستیکی قرمز
لرزه گیر لاستیکی کم فشار لرزه گیر لاستیکی کم فشار
لرزه گیر لاستیکی

لرزه گیر لاستیکی

موتورخانه از حساس ترین نقاط هر ساختمان یا مکانی می باشد که تجهیزات بسیار مهمی را در خود جای می دهد. هرگونه خرابی در موتورخانه می تواند منجر به اختلال در ساده ترین فعالیت های انسان شود به همین علت است که مراقبت از تاسیسات موتورخانه بسیار اهمیت دارد. یکی از تجهیزاتی که به افزایش طول عمر و مراقبت از لوله ها و تاسیسات موتورخانه کمک می کند لرزه گیر لاستیکی است. این لرزه گیر ارتعاشات و لرزش های لوله و تجهیزات دیگر تا حد بسیار خوبی کنترل می کند و باعث مطمن تر شدن موتورخانه می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید لرزه گیر لاستیکی ادامه این مطلب را از دست ندهید.

لرزه گیر لاستیکی چیست ؟

لرزه گیر لاستیکی یکی از انواع تجهیزات موتور خانه است که شکلی مشابه به فلنج دارد و میان خطوط لوله ها نصب می شود. نصب این وسیله در مسیر و خطوط لوله های موجب می شود تا انقباض و انبساط لوله ها که در اثر سرما و گرما ایجاد می شود تا حد بسیار مطلوبی کنترل شود و از خرابی آن جلوگیری به عمل آید. علاوه بر آن این لوله ارتشاعات و لرزش هایی که به طور طبیعی در تجهیزات موتور خانه به وجود می آید را کنترل می کند و موجب افزایش طول عمر تاسیسات می گردد.

انواع لرزه گیر لاستیکی

این لرزه گیر به انواع مختلفی تقسیم می شود که به این شرح می باشد :

لرزه گیر لوله لاستیکی با تحمل فشاری کم

برخی از لرزه گیر لاستیکی برای تحمل فشاری کمتری ساخته می شوند و به طور معمول نیز از ساختار ساده تری برخوردار می باشند. در ساخت این لرزه گیر از تکه های ساده لاستیک (رابر استفاده می شود.

لرزه گیر لوله لاستیگی با تحمل فشاری بالا

این دسته از لرزه گیر ها از ساختار پیچیده تری برخوردار هستند و گاها به شکل فلنج دار تولید می گردند. در ساخت این لرزه گیر از دو میله در ابتدا و انتها استفاده می شود که به خوبی انقباض و انبساط تجهیزات موتور خانه را مهار می کند و فشار لوله ها و تجهیزات موتور خانه را به راحتی تحمل می کند.

شما می توانید با تماس با گروه صنعت آریان انواع لرزه گیر لاستیکی را با بهترین کیفیت تهیه نمایید.

مزایا لرزه گیر لاستیکی چیست ؟

 • این لرزه گیر به علت جنس و متریال اولیه ساخت به خوبی می تواند در انواع سیستم ها به کار برود و در محیط های خورنده یا اسیدی دچار اسیب نمی گردد.
 • نصب این لرزه گیر به صورت فلنجی هست و در نتیجه نصب آسانی دارد.
 • لرزه گیر لاستیکی علاوه بر کنترل لرزش ها و ارتشاعات تجهیزات موتوخانه به خوبی می تواند حرکت های انقباضی و انبساطی را نیز کنترل نماید.
 • مقاومت بسیار بالایی دارد و به راحتی دچار شکستگی یا خرابی نمی شود.
 • از ضربه پذیری بسیار خوبی برخوردار است و در صورت تغییر شکل می تواند به حالت اولیه خود بازگردد.
 • استفاده از لرزه گیر موتورخانه  لاستیکی علاوه بر کاهش لرزش ، صداهای تولید شده از موتوخانه را نیز تا حد مطلوبی کاهش می دهد.

شما می توانید برای خرید انواع لرزه گیر های لاستیکی با بهترین کیفیت و قیمت به گروه صنعت آریان مراجعه کنید و با انجام مشاوره رایگان به کسب اطلاعات لازم بپردازید.

کاربرد لرزه گیر لاستیکی در چیست ؟

لرزه گیر لوله  لاستیکی به طور معمول در این صنایع مورد استفاده قرار میگیرد :

 • ورودی و خروجی پمپ ها
 • خطوط انتقال نفت و گاز
 • خطوط آب رسانی (پر فشار یا کم فشار )
 • صنایع شیمیایی ، دارویی و غذایی
 • و …

به طور کلی در جایی که تجهیزات صنعتی به کار گرفته می شود و نیاز به کنترل ارتشاعات و لرزش های ناشی از آن است به راحتی می توانید از این لرزه گیر استفاده کنید.

خرید و قیمت لرزه گیر لاستیکی

قیمت لرزه گیر لاستیکی بسته به کم فشار یا پر فشار بودن آن تغییر می کند. همچنین جنس رابر یا لاستیکی که در آن به کار می رود نیز در قیمت نهایی آن تاثیر گذار خواهد بود.  شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت لرزه گیر موتورخانه و خرید لرزه گیر لاستیکی در انواع برند و مدل های موجود در بازار با گروه صنعت آریان تماس بگیرید.

صنعت آریان ارائه دهنده انواع تجهیزات صنعتی از قبیل تجهیزات گازی ، نفتی ، پتروشیمی ، ابی و ساختمانی با بهترین کیفیت و قیمت آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

کارکرد لرزه گیر لاستیکی به چه شکل است ؟

این لرزه گیر علاوه بر کنترل حرکت انقباضی و انبساطی لوله از لرزش های بیش از اندازه تجهیزات نیز جلوگیری می کند.

انواع لرزه گیر لاستیکی چیست؟

لرزه گیر قرمز ، آبی و زرد و همچنین لرزه گیر های با تحمل فشاری بالا و پایین از انواع لرزه گیر های لاستیکی می باشد که می تواند از طریق سایت صنعت آریان به خرید آن اقدام نمایید.

مزایا استفاده از لرزه گیر لاستیکی چیست ؟

مقاومت بسیار بالایی دارد و به راحتی دچار شکستگی یا خرابی نمی شود.
از ضربه پذیری بسیار خوبی برخوردار است و در صورت تغییر شکل می تواند به حالت اولیه خود بازگردد.

4.7/5 - (260 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ساعات پاسخگویی شنبه تا پنج‌شنبه 9 الی 18

phon 021-33924964 واتس اپ تماس در واتساپ