فروش و استعلام قیمت فلنج

فلنج های یکی از پرکابرد ترین وسایل تاسیساتی در عصر کنونی می باشند. مهم ترین ویژگی فلنج که موجب شده است تا از بازار مصرف و فروش خوبی برخوردار باشند و طرفداران مخصوص به خود را داشته باشند قابلیت جدا سازی است. در جوش کاری پس از اتمام کار به هیچ وجه امکان جدا سازی لوله ها مگر با برش وجود ندارد .

این در حالی است که استفاده از این محصول کار را در این زمینه آسان می کنند . با استفاده از flange جدا سازی لوله ها فقط با باز کردن پیچ ها صورت می کرد و کار نصب و تعمیر تاسیسات را تا حد زیادی راحت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید و فروش فلنج و انواع آن و همچنین  خرید فلنج با بهترین قیمت این صفحه را به هیچ وجه از دست ندهید.

برای اطلاع از قیمت و خرید
با ما تماس بگیرید
۰۲۱-۳۳۹۲۴۹۶۴ 09123134197 ارتباط در واتساپ
فلنج

خرید و فروش فلنج (برای استعلام قیمت تماس بگیرید)

تاسیسات و سیستم های تخصصی که در مکان های دیگر به کار گرفته می شود با اتصال و وصل شدن لوله ها و اتصالات به یکدیگر شکل میگیرند. اتصال تاسیسات و لوله ها به یکدیگر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و معمولا به روش های مختلفی صورت میگیرد. قدیمی و سنتی ترین روش اتصال لوله ها و اتصالات به یکدیگر جوش کاری است که از معایب مربوط به خود برخوردار است. اما نوع دیگری از شیوه اتصالات فلزی  است که از فلنج در آن استفاده می شود.

flange یکی از محصولاتی است که امروزه جایگزین مناسبی برای جوشکاری است و به علت تسهیل و آسان تر کردن کار ، طرفداران مربوط به خود را پیدا کرده است. برای کسب اطلاعات لازم در مورد این محصول ، انواع آن و مزایا و معایب آن و در نهایت خرید فلنج این مقاله را از دست ندهید. فروشگاه فلنج صنعت آریان

فلنج چیست؟

فلنج وسیله ای است که برای اتصال قطعات یا لوله ها به یکدیگر استفاده می شوند. شکل ظاهری این وسیله به شکل صفحه ای گرد با سوراخ شدگی هایی با فواصل منظم است که در انواع مختلفی تولید می شود و بر اساس کاربرد هر کدام از انواع مصرف می شوند. برای مثال از نوعی از این محصول برای تغییر مسیر لوله و از نوع دیگر برای اتصال لوله ها با سایز های مختلف استفاده می شود. شما می توانید برای خرید فلنچ در انواع مدل و نوع با بهترین کیفیت و بهترین قیمت به سایت صنعت آریان مراجعه کنید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول ادامه این مقاله را از دست ندهید.

فروش فلنج

از طریق جدول زیر به راحتی می توانید لیست فلنج موجود در صنعت آریان را مشاهده نمایید :

نام محصولسایز محصولقیمت محصول
فلنج اسپیکات سایز 1/21/2 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 3/43/4 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 11 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 1 1/41 1/4 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 1 1/21 1/2 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 22 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 33 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 44 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 55 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 66 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 77 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 88 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 1010 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 1212 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 1414 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 1616 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 1818 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 2020 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 2424 اینچجهت استعلام تماس بگیرید.

نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که این محصولات را حتما در کلاس و کد حرارتی مخصوص به تاسیسات خود تهیه نمایید. منظور از کد حرارتی حداکثر تحمل دمایی و منظور از کلاس حداکثر تحمل فشاری است که باید در زمان خریداری این محصولات بسته به ویژگی های تاسیسی شما انتخاب شود.

عدم خریداری این محصولات در کلاس و کد درست می تواند منجر به شکستگی و ترکیدگی تاسیسات شما گردد.

برای خریداری این محصولات با علم و آگاهی کامل با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان ما برای فروش فلنج استفاده نمایید.

فلنج

مزایا استفاده از فلنج

در گذشته و روش سنتی اتصال لوله ها ، یعنی جوش کاری برای جدا سازی قطعات و لوله ها از یکدیگر باید آن ها را برش زده و در صورت نیاز مجددا آن ها را جوش می دادیم . این مورد می توانست وقت زیادی را از افراد بگیرد و کار تاسیسات را با مشکلاتی رو به رو کند . این در حالی است که در استفاده از فلنج این مشکل به خوبی حل می شود.

در اتصال لوله ها و قطعات با فلنچ دیگر نیاز به جوش کاری نیست که این نکته می تواند کار را تسریع و تسهیل کند. در این شیوه اتصال با استفاده از بستن پیچ ها دو قطعه به یکدیگر متصل شده و در صورت نیاز مجددا با باز کردن پیچ ها می توان قطعات را از یکدیگر جدا کرد.

نحوه نصب فلنج

برای استفاده از این وسیله و اتصال لوله ها و قطعات یکدیگر به سر هر دو لوله یک فلنج نصب می شود و پس از آن با قرارگیری سطح  آن ها در مقابل هم ، سطوح را به یکدیگر پیچ و مهره می کنیم که در نهایت موجب اتصال لوله ها می شود . در کنار خرید این محصول واشر آب بندی نیز نیاز است تا از نشتی و خروج اب از لوله ها جلوگیری به عمل بیاید.

برای خرید فلنج با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت کافیست به سایت صنعت آریان مراجعه کنید و ضمن دریافت مشاوره از خدمات این شرکت استفاده کنید.

استاندارد فلنج ها

فلنچ ها با توجه به شیوه ساخت و نوع تولید آن ها از تحمل دمایی و فشاری مختلفی برخوردارند که در هنگام استفاده از آن باید توجه نمود. اگر بیشتر از فشار تعیین شده یا بالاتر از تحمل دمایی در معرض سیالات قرار بگیرند مورد آسیب قرار گرفته و تاسیسات و سیستم هارا با مشکلات بسیار جدی رو به رو می کنند. از این رو استاندارد هایی که برای آن ها تعیین می شود باید توسط منابع و مراکز معتبری تعیین شود و در هنگام استفاده باید مورد توجه قرار بگیرد .

یکی از استاندارد هایی که برای خرید فلنج باید به آن توجه نمود و در آن بر اساس تحمل فشاری درجه بندی شدند ، استاندارد ASME B16.5 می باشد.

درجه بندی این استاندارد به این شرح می باشد :

 • فلنج کلاس 150
 • فلنج کلاس 300
 • فلنچ کلاس 400
 •  کلاس 600
 •  کلاس 900
 • کلاس 1500
 • کلاس 2500

این اعداد ماکزیمم تحمل فشاری است که این تولیدات می توانند در دما های مختلفی تحمل کنند و در هنگام استفاده و خرید فلنج باید به آن ها توجه نمود . این فشار ها بر حسب پوند بر اینچ مربع (PSI) تعیین شده اند.

جدول استاندارد flange

استاندارد اروپایی :

طراحیبسته به نوع اندازه اروپاییبسته به DIN
 گردنه دار جوشیType 11DIN 2627 – DIN 2638
فلنج کورType 05DIN 2527
رزوه ایType 12DIN 2558, DIN 2565 – DIN 2569
فلنچ معمولی (سطح صاف)Type 01DIN 2573, DIN 2576
لبه دارType 02 and Type 04DIN 2641, DIN 2642, DIN 2655, DIN 2656

 

Form: types of contact facesDIN EN 1092-1
بدون صفحه بر آمدهForm A
صفحه برامده 160 چرخش مکانیکیForm B1
صفحه برامده 40 چرخش مکانیکیForm B1
صفحه برامده 16 چرخش مکانیکیForm B2
زبانه فلنج بسته به DIN2512Form C
شیار بسته به DIN 2512Form D
نر (فلنج نر و ماده ) بسته به DIN 2513Form E
مادگی بسته به DIN 2513Form F
مادگی بسته به DIN 2514Form G
نر (نوع نرو ماده) بسته به DIN 2514Form H

شما می توانید برای کسب اطلاعات لازم علاوه بر مطالعه این جداول از طریق سایت صنعت اریان به دریافت کسب اطلاعات بپردازید.

فروش انواع فلنج

انواع فلنج

 

این نوع از تجهیزات یعنی فلنچ  در انواع مختلفی تولید می شوند که بر اساس کاربرد آنها مصارف متعددی نیز دارا خواهند بود که در ادامه می توانید به کسب اطلاعات لازم در مورد انواع آن بپردازید.

خرید فلنج ساده

ابتدایی تربن فرم این محصول می باشد که از آن به اسم Flat face نیز یاد می شود. فرم این نوع از محصول به این شکل می باشد که صفحه ای فلزی ساده به شکل دایره با تعدادی سوراخ در فواصل مشخص و منظم می باشد. برای استفاده از این نوع از محصول باید از دو فلنج استفاده کنیم.

خرید فلنچ نر و مادگی

در این نوع از محصول دو قطعه در یکدیگر فرو رفته و در کنار هم قرار می گیرند. شایان ذکر است نوع نر و ماده این محصول به صورت جفتی و با یکدیگر عرضه می شوند و از نظر اندازه با یکدیگر تناسب دارند. کاربرد این محصول را می توان در پوشش فلنجی مشاهده نمود.

خرید فلنج گلودار یا گردنه دار

این نوع از محصول نیز یکی دیگر از فلنج ها می باشد . در این نوع گردنه ای به شکل مخروط  وجود دارد که به صورت پیوسته به مرکز خود اتصال دارد. .طراحی و شیوه خاص تولید این محصول باعث افزایش تحمل آن می شود که مصارف متعددی را برای آن ایجاد می کند. در حقیقت گردنه های بلند این محصول باعث می شود که فشار پخش و از هسته مرکزی فلنج دور شود و نهایتا مقاومت آن را افزایش دهد.

خرید فلنج کور

همانطور که از اسم این محصول بر میاید این وسیله وظیفه کور کردن مسیر سیالات و مایعات را دارد. در حقیقت از این محصول جهت انسداد و بستن راه ابی استفاده می شود و بر خلاف سایر محصولات که اتصالات ابی را برقرار می کنند ، اتصالات آبی را قطع می کند.

خرید فلنچ رزوه ای

این نوع از محصول که پر طرفدار ترین نوع فلنج محسوب می شود از روزه هایی برخوردار است که از طریق این رزوه ها پیچ و مهره صورت میگیرد و لوله ها به یکدیگر متصل می شود. از فلنج رزوه ای به اسم فلنج دنده ای نیز یاد می شود. برای اتصال این محصول نیاز به استفاده از جوشکاری نیست و با استفاده از رزوه یا دنده های سر این محصول امکات وصل آن ها به لوله وجود دارد. به همین علت نیز استفاده از این محصول در پروژه هایی که مستعد حریق و آتش سوزی هستند پیشنهاد می گردد.

باید در نظر داشته باشید که استفاده از دنده یا روزه در ساخت این محصول موجب می شود که مقاومت آن نسبت به سایر انواع فلنج کمی کمتر باشد پس با دقت بیشتری این محصول را خریداری نمایید.

خرید فلنج جوشی سوکتی

این نوع از محصول در ابعاد و سایز های کوچک تهیه می شوند و بر عکس اندازه آن قدرت تحمل فشاری بالایی را دارند. به همین علت در تاسیساتی که حجم سیالات کم ولی فشار آن بالا می باشد به راحتی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

خرید فلنچ حلقه مشترک

شکل ظاهری این محصول که به اسم رینگ جوینت نیز نامیده می شود ، به این شکل می باشد که با استفاده از ماشین و دستگاه در داخل ان شیار هایی ساخته می شود که در نهایت قدرت تحمل فشاد و دمایی آن را بالا می برد. این نوع از فلنج در مواردی به کار می رود که دما و فشار سیالات در سطوح بسیار بالایی قرار دارد. دمایی که این محصول می تواند تحمل کند تا 800 درجه فارنهایت می شود.

شایان ذکر است این محصول باید با توجه به فشار سیالات تهیه شود در غیر این صورت در صورت بالا تر بودن سطح فشار ممکن است با شکستگی واشر  رو به رو شود. شما می توانید برای کسب اطلاعات لازم و خرید انواع فلنج ها در انواع سایز به سایت صنعت آریان مراجعه کنید و ضمن انجام مشاوره ، با بهترین قیمت آن را تهیه کنید.

خرید فلنج لبه دار

در مقایسه این محصول با فلنج گلو دار باید گفت که از مقاومت کمتری برخوردار است. این محصول در تماس با سیالات قرار نمی گیرند و و برای سیستم هایی که به مقاومت در برابر زنگ ضدگی نیاز دارد مناسب است. همچنین این محصول در مقایسه با سایر مدل ها از قیمت مناسب تری برخوردار است و به صرفه تر می باشد.

خرید فلنج اسلیپان

این محصولات بر اساس شیوه ساخت آن ها از تحمل فشاری متنوعی برخوردار هستند. این محصول از جوش داخلی بیشتری برخوردار هستند و همین مورد باعث می شود که تحمل فشاری آن در قسمت داخلی نسبت به سایر ، کمتر باشد. این محصول مناسب فشار های کلاس 150 تا 300 می باشد.

در قسمت به طور کامل به توضیح انواع فلنج ها پرداختیم. شما می توانید برای کسب اطلاعات کامل و دقیق در مورد مصارف این محصولات و کابرد آن ها با ما تماس بگیرید و آن هارا با بهترین قیمت تهیه کنید.

جنس بدنه فلنج از چیست

این محصولات علاوه بر مدل های مختلف یا جنس های متنوعی نیز ساخته می شوند. نوع چدنی و فولادی نیز یکی از انواع این محصولات هستند که معمولا در مدل فلنج سطح ساده (Flat face ) ساخته می شوند و در فشار های کم استفاده می شوند. انواع جنس بدنه فلنج به این شرح می باشد.

فلنج استیل یا فولادی

یکی از مهم ترین ویژگی های فلنج ها جنس بدنه آن ها می باشد که موجب افزایش مقاومت آن ها تا سطح بسیار مطلوبی می شود. در ساخت فلنج های صنعتی و مهم به طور معمول از استیل یا فولاد استفاده می شود که به نسبت بسیاری از آلیاژها از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشد و به راحتی و در اثر برخورد با فشار های بالا دچار ترک یا شکستگی نمی گردد.

باید در نظر داشته باشید که یکی از مهم ترین کاربرد های فلنج مربوط به تاسیسات انتقال سیالات حساس مانند آب گرم و گاز می باشد. به علت همین کاربرد نیز جنس بدنه فلنچ از اهمیت زیادی برخوردار می باشد که استفاده از فولاد به خوبی توانسته است مقاومت این محصول را تضمین نماید. فولادی که در ساخت این محصول به کار گرفته می شود به دو صورت می باشد :

 • استنلس استیل : استنلس استیل یا فولاد زنگ نزن یکی ار بهترین و با ارزش ترین انواع فولاد است که به سبب مزایایی که دارد از قیمت بالاتری نیز برخوردار می باشد. مهم ترین ویژگی این آلیاژ مقاومت در برابر زنگ زدگی و هر نوع خوردگی است و این محصول را برای استفاده در تاسیسات انتقال آب داغ به یک انتخاب ایده آل تبدیل می کند. استفاده از کروم در این محصول موجب شده است تا رنگ آن براق و صیقلی به نظر بیاید.
 • کربن استیل : یکی دیگر از انواع مهم استیل کربن استیل است که از مقاومت و سختی بسیار خوبی برخوردار می باشد. باید توجه داشته باشید که این آلیاژ برای انتقال مایعات مناسب نیست و دچار زنگ زدگی می شود اما به علت مقاومت بالا به خوبی می تواند در تاسیساتی با بالاترین فشار نیز به کار گرفته شود. رنگ این محصول سیاه رنگ می باشد و برای استفاده در تاسیسات گازی بسیار مناسب است.

این دو محصول را می توانید از طریق فروشگاه صنعت آریان با به بهترین کیفیت و قیمت خریداری نمایید.

فلنج گالوانیزه

متاسفانه زنگ زدن فلزاتی مانند آهن یکی از مهم ترین مشکلات است که همیشه در تاسیسات به وجود می آید موجب پوسیدگی و کاهش عمر این تاسیسات می باشد. اما گالوانیزه کردن این محصولات این مشکل را به خوبی حل کرده است. گالوانیزه یک پوشش از روی یا زینک مذاب می باشد که به صورت یک لایه نه چندان ضخیم روی سطح آهن می نشیند و مقاومت خوبی برای آن ایجاد می کند.

فلنچ گالوانیزه به خوبی در برابر زنگ زدگی و خورده شدن مقاومت می کند و به راحتی دچار پوسیدگی نمی شود. استفاده از این محصول نهایتا موجب بالا رفتن طول عمر تاسیسات شما می شود.

فلنج و رینگ پلی اتیلن 

ممکن است تا کنون تصور کرده باشید که استفاده از فلنچ ها تنها برای ساخت تاسیسات فلزی به کار گرفته می شود و امکان استفاده از این محصولات برای تاسیسات پلیمری وجود دارد. باید بدانید که فلنج حتی در نوع پلیمری نیز تولید می شوند و امکان اتصال لوله و اتصالات پلیمری را به یکدیگر فراهم می کند. فلنج پلی اتیلن همان محصولی است که در زمین اتصالات پلیمری به کار گرفته می شود. باید بدانید که در کنار این محصول باید رینگ فلزی که از جنس فولاد می باشد را نیز تهیه کنید.

استفاده از رینگ بدین منظور است که بتوان دو صفحه فلنچ را به خوبی به یکدیگر پیچ و مهره کرد.

فلنچ چدنی و مسی

در نهایت نباید از فلنچ چدنی و مسی به عنوان یکی از انواع بدنه های این دو محصول غافل ماند چرا که این دو محصول نیست بسته به ویژگی هایی که دارند می توانند کاربرد گسترده ای در زمینه ساخت انواع تاسیسات داشته باشند. انتقال و رسانای خوبی بودن برای گرما همان ویژگی هایی است که در برخی از موارد استفاده از این دو نوع فلنچ را به یک انتخاب ایده آل تبدیل می کند.

فروش انواع فلنج در بهترین قیمت و کیفیت از طریق صنعت آریان امکان پذیر شده است و شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و انجام مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

فلنج

 

مشخصات فلنچ ها

در زمان تهیه و خرید فلنج  مشخصات و ویژگی هایی بر روی آن درج شده است که باید بر اساس مصارف و کاربرد ، آن ها را مد نظر قرار داد. مواردی که بر روی آن درج می شود به این شرح است:

 • نام شرکت تجاری تولید کننده
 • سایز لوله مناسب با آن (قطر خارجی لوله باید محسابه شود و بر اساس آن فلنج خریداری شود)
 • کلاس و مقدار تحمل تحمل فشار
 • اشکال سطوح فلنج ها
 • سوراخ ها (تعداد و ضخامت دیواره آن گاهی ذکر می گردد)
 • جنس آن ( مواد اولیه تشکیل دهنده آن )
 • کد حرارتی  ( بر اساس فعالیت های حرارتی که بر روی آن انجام می شود کد یا شماره ای ذکر و درج می شود)

در هنگام خرید این محصولات باید به این اطلاعات توجه شود تا با اشتباه در خرید مورد خسارت  نگیرید. شما می توانید در صورت تمایل از طریق سایت صنعت اریان اقدام به خرید انواع فلنچ ها در بهترین قیمت کنید. کافیست با ما تماس بگیرید و به راحتی با استفاده از خدمات مشاوره رایگان اطلاعات مورد نیاز خود را نیز به دست بیاورید.

مصارف و کاربرد فلنج ها

فلنچ ها کابرد هایی دارند که در نتیجه موجب تمایل به خریداری آن می شود که این کاربرد ها به این شرح می باشد :

 • استفاده در تاسیساتی که نیاز به تعمیر مداوم دارند.
 • استفاده در سیستم هایی نیاز به جدا سازی لوله ها دارند
 • استفاده برای تغییر متریال لوله ها
 • استفاده در تاسیساتی که به رگلاژ ، کالیبره و تنظیم مداوم نیاز دارند
 • اتصالات لوله ها به تاسیسات و تجهیزاتی مانند کمپرسور ها ، پمپ ،مخازن تحت فشار و ….

فلنج

 

قیمت و فروش فلنج

هزینه خرید فلنج ها و متعلقات آن ها ، نصب و مواردی از این قبیل به طور عادی از جوش کاری بالا تر می باشد. با این وجود به علت کابرد و مزایایی که این ابزار دارند استفاده از ان ها در بسیاری از موارد بر استفاده از جوش کاری ترجیح داده می شود.

در حقیقت اگر بخواهیم به طور کلی نگاه کنیم ، نصب اسان تر ، قابلیت تعمیر و تغییر راحت و مواردی این چنینی استفاده از فلنج ها در دراز مدت باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود که و همین باعث می شود که این محصولات انتخاب افراد زیادی بشوند.

همچنین شایان ذکر است در تهیه و تولید فلنچ ها مواردی همچون جنس آن و مواد اولیه ، نوع و مدل ان و تکنولوژی ساخت می تواند در قیمت تاثیر گذار باشد و شما می توانید بر اساس نیاز خود از موارد به صرفه تر و ارزان تر استفاده کنید. در این مقاله به طور کامل به شرح فلنج ها پرداختیم.

اگر تصمیم به خریداری این محصولات دارید در جای درستی می باشید. شما می توانید از طریق همین سایت یعنی سایت صنعت اریان ضمن انجام مشاوره اولیه به خرید فلنج بپردازید. کافیست با ما تماس بگیرید و به کسب اطلاعات لازم بپردازید.

صنعت آریان ارائه دهنده انواع تجهیزات نفت ، گاز ، پتروشیمی و ساختمانی اماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیر می باشد.

 

قیمت انواع فلنج چقدر است ؟

فلنج ها بر اساس شیوه ساخت و مواد اولیه به کار رفته در آن از قیمت های مختلفی برخوردارند که شما می توانید با تماس با گروه صنعت آریان از آن ها اطلاع حاصل فرمایید.

مهم ترین ویژگی فلنج چیست؟

مهم ترین ویژگی فلنج را می توان قابلیت جدا سازی دانست که در زمینه تاسیسات می تواند یک مزیت بزرگ باشد.

مقاومت فلنج در برابر فشار و حرارت چقدر است؟

فلنج ها به کلاس های مختلفی تقسیم می شوند که هر کدام از تحمل متفاوتی در برابر فشار برخوردارند .اما در کل این محصول می تواند از مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار و حرارت برخوردار باشد.

4.5/5 - (287 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ساعات پاسخگویی شنبه تا پنج‌شنبه 9 الی 18

phon 021-33924964 واتس اپ تماس در واتساپ