فروش فلنج جوشی

فلنج (Flanges) یکی از جدید ترین محصولاتی است که امروزه در سطح جهان تولید شده و به علت مزایا فراوانی که دارد مورد استفاده قرار میگیرد . این محصولات انواع مختلفی دارد که با توجه به ساختار و شیوه کار آن ها مصارف متعددی نیز دارد. یکی از انواع این محصولات ، فلنج جوشی می باشد که به علت شیوه نصب آن ، به این اسم نامگذاری می شود.فلنج های جوشی با استفاده جوشکاری به آخر لوله ها متصل می شود و سپس به وسیله پیچ و مهره به لوله های تاسیساتی متصل می شود. از مزیت های این محصول می توان به نصب آسان ، قیمت به صرفه و قابلیت باز و بسته شدن اشاره کرد. برای خرید و اطلاعات بیشتر در مورد قیمت فلنج جوشی با گروه صنعت آریان تماس بگیرید. همچنین برای آگاهی از ویژگی ها ، مصارف و مزایا این محصول ادامه این مطلب را از دست ندهید.

برای اطلاع از قیمت و خرید
با ما تماس بگیرید
۰۲۱-۳۳۹۲۴۹۶۴ 09123134197 ارتباط در واتساپ
فلنج فلنج
فلنج جوشی اسلیپون فلنج جوشی اسلیپون
فلنج جوشی گلودار فلنج جوشی گلودار
فلنج جوشی سوکت فلنج جوشی سوکت
فلنج جوشی فولادی فلنج جوشی فولادی
فلنج جوشی پلی اتیلن فلنج جوشی پلی اتیلن
فلنج جوشی

فلنج جوشی

مدت هاست که شیوه ی سنتی اتصال دادن لوله های فلزی با روش نوین تری جایگزین شده است. این روش جدید مزایا زیادی دارد که از این مزایا می توان به نصب آسان و قابلیت جدا سازی اشاره کرد. این شیوه نوین استفاده از فلنج  می باشد. این محصولات انواع مخلتفی دارد که یکی از به صرفه ترین آن ها فلنج جوشی می باشد. برای کسب اطلاعات در مورد فلنج جوشی این مطلب را از دست ندهید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این محصولات با بهترین قیمت و بالا ترین کیفیت با گروه صنعت آریان تماس بگیرید.

نام محصولسایز محصولقیمت محصول
فلنج جوشی کلاس 150 سایز 1/21/2 اینچبرای استعلام قیمت تماس بگیرید
فلنج جوشی کلاس 150 سایز 3/43/4 اینچبرای استعلام قیمت تماس بگیرید
فلنج جوشی کلاس 150 سایز 11 اینچبرای استعلام قیمت تماس بگیرید
فلنج جوشی کلاس 150 سایز 1 1/41 1/4 اینچبرای استعلام قیمت تماس بگیرید
فلنج جوشی کلاس 150 سایز 1 1/21 1/2 اینچبرای استعلام قیمت تماس بگیرید
فلنج جوشی کلاس 150 سایز 22 اینچبرای استعلام قیمت تماس بگیرید
فلنج جوشی کلاس 150 سایز 33 اینچبرای استعلام قیمت تماس بگیرید
فلنج جوشی کلاس 150 سایز 44 اینچبرای استعلام قیمت تماس بگیرید
فلنج جوشی کلاس 150 سایز 55 اینچبرای استعلام قیمت تماس بگیرید
فلنج جوشی کلاس 150 سایز 66 اینچبرای استعلام قیمت تماس بگیرید
فلنج جوشی کلاس 150 سایز 77 اینچبرای استعلام قیمت تماس بگیرید
فلنج جوشی کلاس 150 سایز 88 اینچبرای استعلام قیمت تماس بگیرید
فلنج جوشی کلاس 150 سایز 1010 اینچبرای استعلام قیمت تماس بگیرید
فلنج جوشی کلاس 150 سایز 1212 اینچبرای استعلام قیمت تماس بگیرید
فلنج جوشی کلاس 150 سایز 1414 اینچبرای استعلام قیمت تماس بگیرید
فلنج جوشی کلاس 150 سایز 1616 اینچبرای استعلام قیمت تماس بگیرید
فلنج جوشی کلاس 150 سایز 1818 اینچبرای استعلام قیمت تماس بگیرید
فلنج جوشی کلاس 150 سایز 2020 اینچبرای استعلام قیمت تماس بگیرید
فلنج جوشی کلاس 150 سایز 2424 اینچبرای استعلام قیمت تماس بگیرید

صنعت آریان ارائه دهنده انواع تجهیزات سیستم ها و تاسیسات تخصصی ، آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

مزایا استفاده از فلنج جوشی چیست ؟

ممکن است برای شما سوال شود که استفاده از این محصول چه مزیتی دارد. پیش از توضیح مفصل مزایا فلنج جوشی لازم به ذکر است افراد زیادی امروزه از این محصولات در سیستم و تاسیسات خود استفاده می کنند. چرا که به آن ها این امکان را می دهد که در صورت نیاز با باز و بسته کردن پیچ و مهره به راحتی و بدون نیاز به برش کاری و جوش کاری مجدد به تعمیرات انواع تاسیسات و سیستم ها پرداخت.

در ادامه به توضیح ویژگی های بیشتر فلنج های جوشی می پردازیم.

فلنج جوشی چیست ؟

فلنج های جوشی محصولاتی می باشند که با صفحات دیسکی تولید شده و برای اتصال دادن لوله ها استفاده می شوند. علت نام گذاری این محصول شیوه ی اتصال آن به لوله می باشد. این نوع فلنج را با جوش کاری به انتها لوله وصل می کنند و سپس صفحات دیسک در مقابل یکدیگر قرار داده و به وسیله پیچ و مهره به هم متصل می کنند. پس از آن در صورت نیاز می توان به راحتی این پیچ و مهره ها را باز نمود و لوله هارا از یکدیگر جدا نمود و مجددا پس از اتمام کار آن ها را به یکدیگر متصل کرد.

شما می توانید برای خرید فلنج جوشی در انواع مختلف ، با بهترین کیفیت و قیمت به سایت صنعت آریان مراجعه کنید.

انواع فلنج جوشی

معمولا این محصول در چهار نوع اسلیپون ، گلو دار ، سوکت و کور تولید می شوند. در ادامه به توضیح شیوه ساخت و کاربرد این محصولات می پردازیم. با ما همراه باشید.

1-فلنج سوکت جوشی

این محصول به علت داشتن سوکت مادگی برای اتصال ،به این اسم نامگذاری شده است. این قسمت برآمده در داخل لوله قرار می گیرد و به وسیله جوشکاری به آن متصل می شود. شیوه جوش کاری این محصول هم می تواند از داخل صورت بگیرد و هم از خارج . اما جوش کاری از داخل مقاومت آن را افزایش می دهد. برای اتصال لوله های کم قطر و باریک تر از فلنج جوشی سوکت استفاده می شود و در سیستم های آبرسانی کاربرد بیشتری دارد.

2-فلنج گلو دار جوشی

همانطور که از اسم این وسیله بر می آید بر آمدگی به شکل گردنه از آن بالا آمده است که با شیب متوسط به مرکز دایره ای شکل وصل می شود. فلنج جوشی گلو دار برای انتقال سیالات با دما پایین استفاده می شود. همچنین برای استفاده از سیالات پر فشار که از حرارت کمی برخوردارند نیز از فلنج گلودار جوشی استفاده می شود.

3-فلنج کور جوشی

لوله ها همیشه به اتصال به یکدیگر نیاز ندارند بلکه در بعضی از مواقع نیاز به پایان دادن به جریان نیز دارند. برای چنین مواردی از فلنج کور استفاده می شود. فلنج های کور در انتها لوله نصب شده و به وسیله جوش کاری تثبیت می شوند تا جریان سیالات را در مواقع مورد نیاز قطع شود.

4-فلنج اسلیپون جوشی

این نوع از محصولات جوشی از مقاومت کمتری نسب به فلنج گردنه دار جوشی برخوردار است. همچنین در نصب این نوع از فلنج جوشی نیاز به جوشکاری بیشتری نیاز می باشد. اما به مراتب نصب آسان تری دارد و هزینه نصب کمتری نیز به خود اختصاص می دهد.

شما می توانید برای مشاوره رایگان و خرید تجهیزات مورد نیاز خود با بهترین کیفیت و قیمت با گروه صنعت آریان تماس بگیرید.

5-فلنج جوشی فولادی

این محصولات علاوه بر مدل های مختلف می توانند در جنس های مختلفی نیز تولید شوند. یکی از این جنس ها فولاد می باشد. فولاد یا استیل یا اهن زنگ نزن به علت مقاومت در برابر زنگ زدگی ، فشار و … برای تولید انواع تجهیزات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. فلنج فولادی جوشی می تواند در انواع مدل اسلیپون ، گردنه دار یا گلودار و سوکت نیز تولید شود.

6-فلنج جوشی پلی اتیلن

لوله و اتصالات پلیمری از مزایا زیادی برخوردار است که از آن می توان به نارسانایی الکتریسیته ، مقاومت در برابر زنگ زدگی ، نصب آسان و مقاومت اشاره کرد. تولید کنندگان تجهیزات صنعتی به اتصال لوله های پلیمری نیز فکر کردند و فلنج های پلیمری را برای اتصال و ساخت تاسیسات پلیمری به وجود آورده اند. از فلنج جوشی پلی اتیلن برای اتصال لوله های پلی اتیلن به یکدیگر استفاده می شود. همچنین برای وصل کردن این لوله ها از پیچ و مهره های پلاستیکی استفاده می شود.

شما می توانید برای خرید انواع فلج های جوشی فلزی و پلیمری با گروه صنعت آریان تماس بگیرید و به کسب اطلاعات لازم بپردازید.

قیمت فلنج جوشی

در این مطلب به طور کامل به توضیح این محصول پرداختیم . قیمت این محصول به نسبت انواع دیگر فلنج ها به صرف تر و کمتر می باشد و در عین حال از مقاومت خوبی نیز برخوردار می باشد. با این وجود موارد زیادی برا قیمت فلنج جوشی تاثیر می گذارد :

  • برند تولید کننده : برخی از تولید کنندگان هستند که بسته به سابقه فعالیت و کیفیت محصولات خود ، قیمت بیشتری را برای فلنج های جوشی خود تعیین می کنند.
  • مواد اولیه تولید کننده : همانطور که فوقا ذکر کردیم فلنج جوشی می تواند از فولاد ، فلزات دیگر و حتی پلیمر ساخته شود. بر اساس قیمت مواد اولیه ، قیمت محصولات نیز می تواند کمتر یا بیشتر شود.
  • تکنولوژی مورد استفاده : برای تولید برخی از فلنج های جوشی از تکنولوژی و فناوری بالاتری استفاده می شود که بر قیمت آن تاثیر می گذارد.
  • مدل و نوع محصول : برخی از فلنج جوشی به علت ساخت دشوار تر ، استفاده از مواد اولیه بیشتر و نحوه تولیدی که دارند از قیمت بالا تری برخوردارند.

البته شایان ذکر است استفاده از محصول با کیفیت تر هر چند با قیمت بالاتر برای شما مزیت بیشتری دارد چرا که تا سالیان طولانی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و نیاز به تعمیرات مداوم نخواهد داشت.

اگر به دنبال خرید محصولات با کیفیت با بهترین قیمت هستید در جای درستی قرار دارید. سایت صنعت آریان سال هاست که در زمینه خرید و فروش تجهیزات گازی ، پتروشیمی ، نفتی و آبی فعالیت دارد و می تواند نیاز شما را از هر نظری رفع کند. شما می توانید با خیال آسوده با ما تماس بگیرید و به کسب اطلاعات لازم بپردازید. همچنین در ادامه می توانید به انواع برند های تولید کننده فلنج جوشی دسترسی داشته باشید و با مقایسه قیمتی آن ها ، بهترین انتخاب را انجام دهید.

گروه صنعت آریان با ارائه انواع محصولات صنعتی مورد نیاز ، آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

 

فلنج جوشی چگونه نصب می شود؟

صفحات دیسکی یعنی فلنج ها به انتها لوله جوش داده می شوند و سپس با قرار گرفتن در کنار یکدیگر به هم پیچ و مهره شده و لوله هارا متصل می کنند.

قیمت فلنج جوشی به چه صورت می باشد؟

فلنج های جوشی به طور معمول از قیمت کمتری برخوردارند و برای استفاده به صرفه تر می باشند.

انواع فلنج جوشی کدامند ؟

فلنج ها جوشی می توانند از جنس های فولاد یا پلی اتیلن باشند و در مدل های گلودار ، اسلیپون ، سوکت و کور تولید شود.

4.6/5 - (269 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ساعات پاسخگویی شنبه تا پنج‌شنبه 9 الی 18

phon 021-33924964 واتس اپ تماس در واتساپ