فروش فلنج اسپیکات چدنی

فلنج ها بدون شک یکی از بهترین و پر استفاده ترین محصولاتی می باشند که امروزه جهت اتصال  لوله ها و ساخت سیستم ها تاسیسات صنعتی به کار گرفته می شوند. فلنچ ها علاوه بر مزایای بسیار زیادی که از آن برخوردار می باشند تنوع بالایی نیز دارند که موجب می شود که نیاز مصرف کننده را از هر جهتی بر طرف سازند. یکی از انواع این محصولات ، فلنج اسپیکات می باشد که تنها با یک واشز نصب می شود و به هیچ جوشکاری نیاز ندارد. در این مطلب ضمن فروش فلنج اسپیکات با بهترین قیمت و کیفیت ، امکان کسب اطلاعات لازم در مورد این محصول نیز میسر شده است. کافیست در این مطلب با ما همراه باشید.

برای اطلاع از قیمت و خرید
با ما تماس بگیرید
۰۲۱-۳۳۹۲۴۹۶۴ 09123134197 ارتباط در واتساپ
فلنج فلنج
فلنج اسپیکات چدنی فلنج اسپیکات چدنی
فلنج اسپیکات فولادی فلنج اسپیکات فولادی
فلنج اسپیکات

فلنج اسپیکات

ابزار و روش های زیادی امروزه جهت پیوند زدن لوله ها به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد. جوشکاری یا استفاده از اتصالات و لوله های دنده ای و … روش های مختلفی جهت پیوند زدن این محصولات به شمار می روند. در میان این موارد یکی از بهترین روش ها بدون شک استفاده از فلنج می باشد که با انواع مختلف خود کار ساخت تاسیسات و سیستم های مختلف را بسیار آسان کرده است. یکی از مهم ترین و بهترین انواع فلنج ها فلنج اسپیکات می باشد که به علت مزایای فراوانی که دارد قصد داریم تا در این مطلب به آن بپردازیم. کافیست برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فلنج اسپیکات در این مطلب با ما همراه باشید.

شایان ذکر است فروش فلنج اسپیکات و سایر انواع فلنج ها ، لوله ها و اتصالات صنعتی از طریق سایت صنعت اریان برای شما میسر شده است و کافیست برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

لیست فروش فلنج اسپیکات در صنعت آریان

خرید فلنج اسپیکات در تمامی سیاز های موجود در بازار از طریق فروشگاه صنعت اریان امکان پذیر شده است. شما می توانید از طریق جدول زیر لیست موجودی این محصول را مشاهده نمایید :

نام محصولسایز محصولقیمت محصول
فلنج اسپیکات سایز 1/21/2 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 3/43/4 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 11 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 1 1/41 1/4 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 1 1/21 1/2 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 22 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 33 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 44 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 55 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 66 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 77 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 88 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 1010 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 1212 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 1414 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 1616 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 1818 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 2020 اینچبرای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.
فلنج اسپیکات سایز 2424 اینچجهت استعلام تماس بگیرید.

شما ضمن تماس با ما می توانید به مشاوره رایگان بپردازید و محصول مورد نظر خود را بسته به نوع و ویژگی های سیستم تاسیساتی خریداری کنید.

توجه داشته باشید که انتخاب درست در زمان خریداری تجهیزات صنعتی مانند فلنج از اهمیت زیادی برخوردار می باشد پس با دقت انتخاب کنید.

 

فلنج اسپیکات

فلنج اسپیکات چیست ؟

فلنج ها به طور کلی به آسانی  نصب و قابلیت باز و بسته شدن مشهور هستند و از این نظر نیز مزایا فراوانی دارند. فلنج اسپیکات یا اسپیگات (Spigot) نیز از این دسته محصولات می باشد که از نظر شیوه نصب حتی به مراتب از سایر فلنج ها نیز آسان تر می باشد. در حقیقت انواع دیگر این محصول در قسمتی از نصب خود به جوشکاری نیاز دارند اما این محصول از ابتدا و تا انتها به هیچ حوشکاری احتیاج ندارد و به راحتی و بدون نیاز به هیچ حرفه یا تخصصی نصب می گردد.

فلنج اسپیکات چگونه نصب می شود ؟

این فلنچ برای نصب خود تنها به یک واشر نیاز دارد. جهت نصب این محصول کافیست که واشر مخصوص آن را تهیه و بر سر لوله نصب فرمایید. سپس فلنج اسپیکات را به سر لوله فشار می دهید و به همین راحتی توانسته اید محصول را به سر لوله پیوند دهید. اما فرآیند اتصال لوله ها در همین قسمت به پایان نمی رسد. بلکه لوله ی دیگری نیز باید به همین روش به این محصول پیوند داده شود . در نهایت صفحات دییسکی شکل فلنج اسپیگات را در کنار همدیگر قرار می دهید و با پیچ و مهره ی های مناسب آن ، دو صفحه را به یکدیگر پیوند می زنید. در نهایت با اتمام کار پیچ  و مهره کردن صفحات لوله های شما نیز به یکدیگر پیوند می خورد.

نکاتی در مورد فروش فلنج اسپیکات

این فلنچ از ویژگی هایی برخوردار می باشد که در زمان خرید می توانید از آن بهره ببرید. این ویژگی ها به این شرح می باشد :

 • به کمک این مصحول کار و سرعت ساخت تاسیسات و سیستم ها شما تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا می کند.
 • این محصول حتما باید با استفاده از واشر مخصوص خود نصب گردد پس حتما در زمان خرید ، به تهیه واشر مخصوص نیز توجه نمایید.
 • در زمان تهیه و خرید فلنج اسپیکات باید توجه داشته باشید که خود فلنج و واشری که برای آن تهیه می کنید باید با لوله ، حجم سیالات و فشاری که از آن منتقل می شود تناسب داشته باشد. برای کسب اطلاعات از تحمل فشاری فلنج کافسیت کلاس آن را که بر روی بدنه ی آن حک شده است مطالعه فرمایید.
 • منظور از شماره کلاس فلنچ حداکثر تحمل دمایی و فشاری آن محصول می باشد که باید دقیقا متناسب با سیالات شما انتخاب گردد.
 • از فلنج اسپیکات به طور گسترده در زمینه ساخت و احداث سیستم لوله کشی آب و فاضلاب استفاده می شود.
 • این محصول در انواع جنس بدنه اعم از فولادی و چدنی ساخته می شود.
 • از این محصول به طور گسترده جهت پیوند زدن سر لوله های داکتیل استفاده می گردد.
 • از آنجا که در زمان نصب این لوله ها به هیچ گونه جوشکاری احتیاج نمی باشد ، استفاده از آن برای محیط های مستعد حریق یک انتخاب ایده آل محسوب می شود.
 • از آنجا که در فرآیند نصب این محصول از جوشکاری استفاده نمی شود ، به راحتی در زمان نیاز می تواند پیچ و مهره هایی که لوله هارا به هم متصل کرده است باز نمود و اقدام به اعمال تغییرات و تعمیرات لازم کرد.

عدم توجه به این نکات و خرید نوع نا مناسب از فلنج اسپیکات ممکن است منجر به ترکیدگی و خسارت به تاسیسات شما گردد.

خدمات فروش فلنج اسپیکات در صنعت آریان

ما در صنعت آریان فلنج اسپیگات را با بهترین خدمات فروش و پس از فروش در اختیار شما قرار می دهیم تا با خیال راحت و بدون مشکل به تهیه این محصول بپردازید. خدمات فروش این فلنج در صنعت اریان به این صورت می باشد :

 • تحویل به موقع : طبیعتا برای شما اهمیت دارد که به منظور ساخت هر چه سریع تر سیستم و تاسیسات خود به موقع به محصولات خریداری شده دست پیدا کنید. تحویل تجهیزات صنعتی در صنعت اریان در سریع ترین زمان ممکن و به موقع انجام می شود و نیاز نیست از این بابت نگران باشید.
 • ضمانت کیفیت : تجهیزات صنعتی از اهمیت زیادی برخوردارند چرا که کوچک ترین اسیب در آن ها می تواند فعالیت روزمره را مختل کند. به همین علت است که ما سعی خود را می کنیم که فروش فلنج اسپیکات و انواع تجهیزات صنعتی را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهیم.
 • ضمانت قیمت : شما جنس با کیفیت را گران نمی خرید بلکه جنس بی کیفیت را ارزان می خرید. قیمتی که در صنعت اریان برای محصولات با کیفیت تعیین می شود قیمت منطقی و به صرفه ای است که در دراز مدت به علت طول عمر بالا برای شما هم از نظر مالی و هم از نظر غیر مالی منفعت زیادی دارد.
 • ضمانت کالا : برای اینکه از خرید خود آسوده خاطر باشید باید بدانید که بر روی تمام محصولات ما ضمانت نامه وجود دارد که هم کیفیت آن را تضمین می کند و هم در صورت بروز مشکل ،می توان به راحتی از آن استفاده کرد.
 • تنوع بالا محصولات : برای خرید انواع تجهیزات صنعتی نیاز نیست به جایی جز فروشگاه صنعت اریان مراجعه کنید چون که تنوع محصولات ما کامل است و همه ی آنچه نیاز دارید در فروشگاه ما پیدا خواهد شد.
 • مشاوره رایگان : و در نهایت کسب اطلاعات لازم در مورد محصولات و خرید با آگاهی بسته به شرایط و ویژگی های تاسیسات از طریق خدمات مشاوره رایگان صنعت اریان امکان پذیر شده است و شما پیش از خرید می توانید به راحتی تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.

خرید مطمن از طریق صنعت اریان امکان پذیر شده است و کافیست برای استعلام قیمت و تهیه محصولات خود با خدمات فروش و پس از فروش فلنج اسپیکات و سایر تجهیزات با ما تماس حاصل فرمایید.

فلنج اسپیکات

فروش و قیمت فلنج اسپیکات

در این مطلب سعی کردیم تا در مورد فلنج اسپیکات اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار دهیم. شما شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق گروه صنعت اریان به مشاوره رایگان بپردازید.

در مورد قیمت فلنج اسپیکات نیز باید گفت که به طور کلی قیمت محصولات صنعتی از موارد زیادی تاثیر می پذیرد. فلنج اسپیگات نیز از جنس بدنه ی محتلفی ساخته می شود و در انواع کلاس ، اندازه و برند تولید می شود که تمامی آن ها در قیمت نهایی آن تاثیر می گذارد. اما فروش فلنج اسپیکات با بهترین قیمت و کیفیت از طریق گروه صنعت اریان میسر شده است و شما کافیست جهت دریافت لیست قیمت با ما تماس بگیرید.

 

قیمت فلنج اسپیکات به چه صورت می باشد ؟

قیمت این محصول از فاکتور های زیادی تاثیر می پذیرد و به همین علت نمی توان برای آن قیمت دقیق تعیین کرد.

نصب فلنچ اسپیکات به چه صورت می باشد؟

نصب این محصول بسیار آسان است و تنها به وسیله یک واشر و فشاری که به لوله وارد می شود نصب می گردد.

جنس بدنه فلنج اسپیکات از چیست ؟

این فلنج بدنه های مختلفی دارد و اعم از فولادی و چدنی می باشد.

4.7/5 - (177 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ساعات پاسخگویی شنبه تا پنج‌شنبه 9 الی 18

phon 021-33924964 واتس اپ تماس در واتساپ