فلنج استیل

شیوه متصل کردن و پیوند زدن لوله ها در گذشته از طریق جوشکاری صورت می گرفت. این شیوه اتصالات نه تنها زمان زیادی را صرف می کند بلکه دشوار می باشد و در صورت خرابی ، تنها با برش زدن قابلیت تعمیر دارد. فلنج استیل محصولی می باشد که این مشکل را به خوبی حل می کند و استفاده از آن در تاسیسات و سیستم ها تخصصی از مزایا و ویژگی های بسیاری برخوردار است. فلنج فولادی یا استیل علاوه بر استحکام و مقاومتی که در برابر خوردگی دارد ، در سایز و مدل های متنوعی تولید می شود و نیاز شما را از هر جهتی رفع می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فلنج استیل این مطلب را از دست ندهید و همچنین برای فروش آن با بهترین قیمت و کیفیت با گروه صنعت آریان تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت و خرید
با ما تماس بگیرید
۰۲۱-۳۳۹۲۴۹۶۴ 09123134197 ارتباط در واتساپ
فلنج فلنج
فلنج استیل Anchor فلنج استیل Anchor
فلنج استیل کور فلنج استیل کور
فلنج استیل اریفیس فلنج استیل اریفیس
فلنج استیل اسلیپون فلنج استیل اسلیپون
فلنج استیل گلودار فلنج استیل گلودار
فلنج استیل ولد ساکت فلنج استیل ولد ساکت
فلنج استیل

فروش فلنج استیل

فلنج یکی از مهترین ابزار ها برای تاسیس سیستم های تخصصی مختلف محسوب می شود . این محصولات قابلیت نصب آسان را دارند و از مزایا فراوانی برخوردارند . همین موضوع باعث می شود تا افراد زیادی به آن روی بیاورند و برای ساخت سیستم ها و تاسیسات خود از آن بهره ببرند. فلنج استیل یکی از انواع این محصول می باشد که از مزایا زیادی برخوردار است . در این مقاله ما به طور کامل به توضیح فلنج استیل می بپردازیم.

شما می توانید برای خرید انواع محصولات مورد نیاز خود در زمینه تاسیسات و سیستم های تخصصی به سایت صنعت آراین مراجعه کنید.

گروه صنعت آریان با ارائه انواع تجهیزات مورد نیاز شما ، آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد. کافیست با ما تماس بگیرید.

لیست فروش فلنج استیل در صنعت آریان

انواع فلنج استیل در بهترین کیفیت قیمت در فروشگاه صنعت آریان ارائه می شود. لیست فروش فلنج استیل در صنعت اریان کامل می باشد و شما برای تهیه انواع این محصول در کلاس ها و سایز های متنوع نیاز نیست به فروشگاه دیگری مراجعه کنید.

نام محصولسایز محصولقیمت محصول
فلنج استیل سایز 1/21/2 اینچبرای استعلام قیمت و خرید تماس بگیرید.
فلنج استیل سایز 3/43/4 اینچبرای استعلام قیمت و خرید تماس بگیرید.
فلنج استیل سایز 11 اینچبرای استعلام قیمت و خرید تماس بگیرید.
فلنج استیل سایز 1 1/41 1/4 اینچبرای استعلام قیمت و خرید تماس بگیرید.
فلنج استیل سایز 1 1/21 1/2 اینچبرای استعلام قیمت و خرید تماس بگیرید.
فلنج استیل سایز 22 اینچبرای استعلام قیمت و خرید تماس بگیرید.
فلنج استیل سایز 33 اینچبرای استعلام قیمت و خرید تماس بگیرید.
فلنج استیل سایز 44 اینچبرای استعلام قیمت و خرید تماس بگیرید.
فلنج استیل سایز 55 اینچبرای استعلام قیمت و خرید تماس بگیرید.
فلنج استیل سایز 66 اینچبرای استعلام قیمت و خرید تماس بگیرید.
فلنج استیل سایز 77 اینچبرای استعلام قیمت و خرید تماس بگیرید.
فلنج استیل سایز 88 اینچبرای استعلام قیمت و خرید تماس بگیرید.
فلنج استیل سایز 1010 اینچبرای استعلام قیمت و خرید تماس بگیرید.
فلنج استیل سایز 1212 اینچبرای استعلام قیمت و خرید تماس بگیرید.
فلنج استیل سایز 1414 اینچبرای استعلام قیمت و خرید تماس بگیرید.
فلنج استیل سایز 1616 اینچبرای استعلام قیمت و خرید تماس بگیرید.
فلنج استیل سایز 1818 اینچبرای استعلام قیمت و خرید تماس بگیرید.
فلنج استیل سایز 2020 اینچبرای استعلام قیمت و خرید تماس بگیرید.
فلنج استیل سایز 2424 اینچبرای استعلام قیمت و خرید تماس بگیرید.

در نظر داشته باشید که کلاس و تحمل فشاری این محصولات بسته به سایز و اینچ آن ها بالا یا پایین می رود. اهمیت خرید محصول مناسب در این است که هم طول عمر تاسیسات و کیفیت آن بالاتر برود و هم در اثر بالا رفتن فشار این قطعه دچار شکستگی و ترکیدگی نشود.

استیل چه نوع آلیاژی میباشد ؟

در مورد استیل چه می دانید ؟ استیل مهم ترین آلیاژ ساخته شده در صنعت می باشد که امروزه مورد استفاده صنعت گران قرار می گیرد. آهن با اینکه فلز محکمی است اما بزرگترین عیب را دارد که آن هم زنگ زدگی در برابر رطوبت است. این ویژگی آهن باعث پوسیدگی و کاهش عمر آن می شود و برای استفاده در مکان های مرطوب بسیار نا مناسب می شود. با ترکیب آهن ، نیکل و کروم استیل یا فولاد زنگ نزن ساخته شد که تنها نکته منفی آهن را حل کرد و باعث ساخت آلیاژ بسیار محکم با قدرت تحمل بسیار بالا شد. فلنج استیل نیز از این آلیاژ ساخته شده است و برای استفاده در انواع تاسیسات و سیستم های تخصصی مناسب می باشد.

فلنج استیل کربن

البته استیل زنگ نزن تنها مدل فلنج استیل نمی باشد. علاوه بر استنلس استیل نوع دیگری از آلیاژ نیز در ساخت این محصول به کار می رود که به آن کربن استیل گفته می شود. استفاده از کربن در ساخت این محصول موجب می شود که اولا رنگ آن سیاه باشد و دوما مقاومت و سختی آن بالاتر برود. البته شایان ذکر است که این استیل مانند فولاد زنگ نزن در برابر زنگ زدگی از خود مقاومتی نشان نمی دهد. اما برای سیالاتی که از مواد خورنده برخوردار نمی باشد مانند گاز ، به راحتی می توانید از فلنج کربن استیل استفاده نمایید.

خرید فلنج استنلس استیل و کربن استیل به راحتی از طریق فروشگاه تجهیزات صنعتی صنعت اریان امکان پذیر شده است و کافیست برای کسب اطلاعات لازم و انجام مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

فلنج استیل چیست ؟

صنعت گران که از مقاومت و استحکام عالی فولاد یا استیل آگاهی کامل دارند این آلیاژ را با ترکیبات مختلف در ساخت انواع لوله فلزی یا اتصالات و یا موارد مختلفی به کار می برند. با تولید و اختراع تجهیزاتی مانند  flange نیز فورا ساختار آن را در قالب فولاد ساختند تا بتوانند تجهیزاتی با مقاومت چند برابری بسازند.  فلنج های استیلی تجهیزاتی می باشند که با وسیله آن ها می توان لوله ها را به یکدگیر پیوند زد. دو صفحه این تجهیزات در مقابل هم قرار می گیرد و در نهایت به وسیله پیچ و مهره به هم متصل می شوند. مزایا استفاده از این تجهیزات است که هم به نسبت جوشکاری نصب آسان تری دارند و هم در صورتی خرابی تاسیسات شما به راحتی قابلیت باز و بسته شدن و تعمیرات دارند.

امروزه فلنج استیل در شکل و انواع مختلف ساخته می شود و در قسمت های مختلف به کار می رود. در ادامه به توضیح انواع آن می پردازیم و همچنین مزایا استیل را نیز بیان می کنیم. با ما همراه باشید.

انواع فلنج استیل

فلنج های استیل انواعی دارد که با توجه به ویژگی های آن قابلیت استفاده دارد. شما می توانید برای فروش انواع آن از طریق گروه صنعت آریان اقدام کنید.

فلنج استیل گلودار  :

ین محصول فولادی از گردنه و قسمت برآمده ای تشکیل شده است که در نهایت باعث افزایش تحمل فشار می شود. گردنه بلند این محصول موجب می شود که فشار سیالات از هسته مرکزی فلنج دور شده و در طول گردنه پخش گردد. در نهایت این ویژگی اولین تاثیری که دارد در مقاومت در برابر فشار می باشد و آن را برای تاسیسات آب گرم و گاز به یک انتخاب ایده آل تبدیل می کند.

فلنج استیل دنده ای : 

در بین لیست پر فروش ترین انواع فلنج ها ، فلنج گلودار استیل قطعا جای دارد. این محصول از دنده یا رزوه برخوردار می باشد که در نهایت نصب آن را بدون هیچ جوشکاری امکان پذیر می کند. از مزایا عدم نیاز به جوشکاری در استفاده از فلنج استیل دنده ای این است که در محیط هایی که بنا به شرایط امکان اتش سوزی و حریق می باشد هیچ خطری وجود نخواهد داشت و بدون جوشکاری می توانید محصولات خود را نصب کنید.

لازم به ذکر است استفاده از رزوه و دنده دز ساخت این فلنج استیل اهمیت آب بندی آن را بالا می برد که از طریق یک واشر به نام گسکت امکان پذیر شده است.

فلنج استیل اسلیپ آن :

نصب این دسته از تجهیزات باید به وسیله جوشکاری صورت بگیرد و برای اتصال محصولات زانویی بسیار مناسب می باشد. فلنج استیل اسیلپ آن به نسبت سایر انواع فلنج مزایا زیادی دارد و آن مقاومت در عین قیمت مناسبی است که دارد.

فلنج کور استیل :

همیشه از فلنج ها بایت اتصال لوله ها و ایجاد جریان سیالات استفاده نمی شود و برخی از این محصولات بابت انسداد مسیر استفاده می شود. همانطور که از اسم این نوع از فلنج استیل کور بر میاید، باعث انسداد مسیر سیالات می شود و به صورت تکی مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول را می توانید در انتهای خطوط لوله مشاهده کرد که باعث قطع جریان شده است.

فلنج اریفیس استیل :

استفاده از این نوع محصول بسیار متداول می باشد جزئی از محصولات پر استفاده می باشد. اگر نیازی به کنترل و تنظیم جریان سیالات باشد از این نوع فلنج استیل استفاده می شود که از تحمل فشاری بالایی نیز برخوردار می باشد. فلنج اریفیس به نسبت سایر فلنج ها از تکنولوژی بیشتری برخوردار می باشد که در نهایت تاسیسات شما را به یک تاسیسات حرفه ای تبدیل می کند.

فلنج ساکت ولد استیل :

نصب ان نوع از فلنج استیل نیز به جوشکاری دارد اما با به علت مقاومت و استحکام زیادی که در برابر فشار دارد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

فلنج استیل anchor

اگر به دنبال استصالات انواع شیرآلات هستید به این نوع از فلنج استیل نیاز خواهید داشت. این نوع از محصولات استیل برای لوله هایی از سر های رزوه ای تشکیل شده اند نیز مناسب می باشد و از ماشین های مخصوص برای تولید آن استفاده می شود.

فلنج استیل انواع متفاوت دیگری نیز تولید می شود پس اگر به دنبال خرید انواع این محصول هستید به هیچ وجه گروه صنعت آریان را از دست ندهید. کافیست با ما تماس بگیرید و محصولات مورد نیاز خود را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت تهیه کنید.

فلنج استیل

مزایا و ویژگی های فلنج استیل

1-ضد زنگ بودن

فوقا ذکر کردیم که در محصولات استیل مشکل بزرگ آهن یعنی زنگ زدگی بر طرف شده است و این محصولات در برابر رطوبت مقاوم می باشند. فلنج استیل نیز به علت قابلیت ضد زنگ بودن برای استفاده در محیط های مرطوب بسیار مناسب می باشد.

2- در دسترس بودن

فولاد یا استیل آلیاژ کمیابی محسوب نمی شود و قابلیت دسترسی فراوان دارد. فلنج استیل قابلیت خرید از برند ها خارجی و داخلی را دارد و در دسترس انواع مصرف کنندگان قرار میگیرد.

3-مقاومت در برابر فشار

سیالاتی که از لوله ها عبور می کنند از فشار یکسانی برخوردار نیستند. فلنج های استیل در کلاس های مختلفی تولید می شوند که از پایین ترین تا بالا ترین فشار را به راحتی تحمل می کنند. شایان ذکر است فولاد نیز به عنوان یک آلیاژ محکم و قوی در افزایش تحمل این محصول تاثیر بسزایی دارد.

4-مقاومت در برابر دما

بالا ترین و داغ ترین سیالات بدون مشکل می توانند از طریق فلنج استیل عبور کنند بدون اینکه دچار خرابی یا آسیب قرار بگیرند. شما می توانید به راحتی با خیال راحت از این محصولات در سیستم های گرمایشی خود استفاده کنید.

5-مقاومت در برابر اسید ها

استیل در برابر انواع اسید ها از خود مقاومت نشان می دهد و نه تنها خود محیط را اسیدی نمی کند ، بلکه دچار خوردگی نیز نمی شود. عدم خوردگی تا حد بسیار مطلوبی طول عمر این محصولات را بالا می برد.

6- طول عمر بالا

محصولات استیل با استحکام  و مقاومتی که در برابر خوردگی دارند مدت ها در سیستم های شما کار می کنند و بدون نیاز به تعمیرات ، سال های طولانی باقی می مانند.

برای خرید انواع فلنج استیل با کیفیت در انواع برند و با بهترین قیمت بازار با ما تماس بگیرید.

فلنج استیل

قیمت فلنج استیل

در این مقاله به تفصیل در مورد مزایا این محصول توضیح دادیم. اگر قصد خرید فلنج استیل را دارید حتما قیمت و هزینه آن آن برای شما دغدغه است. از طریق گروه صنعت آریان این امکان برای شما فراهم می شود تا به انواع برند های تولید کننده دسترسی داشته باشید و با مقایسه کیفیت و قیمت آن ها راحت تر دست به انتخاب بزنید.

انواع سایز فلنج استیل 150 ، 300 ، 400 ،600 ، 900 ، 1500 و 2500 اینجا در صنعت آریان در دسترس شما است که می توانید بر اساس نیاز خود اقدام به خریداری آن کنید.

فراموش نکنید استفاده از محصول با کیفیتی مانند فلنج استیل می تواند طول عمر سیستم و تاسیسات شما را بالا ببرد و رضایت طولانی مدت را برای شما به همراه داشته باشد.اگر قصد خرید این محصول را دارید کافیست همین الان با ما تماس بگیرید و ضمن انجام مشاوره اولیه رایگان از کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات ما نیز بهره ببرید.

صنعت آریان با ارائه انواع محصولات صنعتی و تجهیزات تخصصی گازی ، نفتی ، آب رسانی ، ساختمانی و پتروشیمی آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

فلنج استیل از چه موادی ساخته می شود ؟

استیل یا فولاد آلیاژی است که از ترکیب نیکل ، کروم و آهن ساخته می شود.

مزایا استفاده از فلنج استیل چیست ؟

ضد زنگ زدگی ، مقاومت در برابر اسید ها ، مقاومت در برابر فشار و حرارت و ... از مزایا این محصول می باشد .

قیمت فلنج استیل به چه صورتی می باشد؟

قیمت این محصولات بر اساس برند ، کیفیت ساخت ، سایز و مدل قابل تغییر می باشد. برای کسب اطلاعات در مورد قیمت انواع فلنج استیل با گروه صنعت آریان تماس بگیرید.

4.6/5 - (281 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ساعات پاسخگویی شنبه تا پنج‌شنبه 9 الی 18

phon 021-33924964 واتس اپ تماس در واتساپ