اتصالات پوشفیت

خرید لوله و اتصالات مناسب برای ساخت تاسیسات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و این محصولات باید با دقت هر چه تمام تر انتخاب شوند. هر چه کیفیت محصول ، مقاومت آن در برابر ضربه یا خوردگی ، نصب آسان و قیمت آن بهتر باشد بدیهی است که سیستم مورد ساخت نیز با کیفیت تر می باشد. لوله و اتصالات پوشفیت یکی از این مصحولات می باشد که با جای دادن تمامی این مزایا در خود به یک انتخاب ایده آل برای خرید تبدیل می شود. فروش اتصالات پوشفیت با بهترین قیمت و کیفیت از طریق این صفحه صورت میگیرد. کافیست برای کسب اطلاعات لازم در این مطلب با ما همراه باشید و برای دریافت لیست قیمت و انجام مشاوره رایگان با ما تماس حاصل فرمایید.

برای اطلاع از قیمت و خرید
با ما تماس بگیرید
۰۲۱-۳۳۹۲۴۹۶۴ 09123134197 ارتباط در واتساپ
لوله و اتصالات پلیمری لوله و اتصالات پلیمری
اتصالات زانویی پوشفیت اتصالات زانویی پوشفیت
اتصالات چهار راهی پوشفیت اتصالات چهار راهی پوشفیت
اتصالات سه راهی پوشفیت اتصالات سه راهی پوشفیت
اتصالات رابط پوشفیت اتصالات رابط پوشفیت
اتصالات تبدیل پوشفیت اتصالات تبدیل پوشفیت
اتصالات پوشفیت

اتصالات پوشفیت

لوله و اتصالات و کیفیت آن ها امروزه حرف اول را در زمینه ساخت تاسیسات و سیستم های لوله کشی می زند. لوله اتصالات انواع مختلفی دارند که هر کدام بنا به مزایا و معایبی که دارند برای مصارف مختلفی انتخاب می شوند. لوله و اتصالات پلیمری یکی از مهم ترین انواع اتصالات هستند که بسته به تنوع بالایی که از برخوردار می باشند توانسته اند جای خود را میان تجهیزات صنعتی به عنوان محصولات با کیفیت تثبیت کنند. از بهترین انواع اتصالات پلیمری می توان به اتصالات پوشفیت اشاره کرد که مزایا فراوان آن موجب شده است در بازار تجهیزات صنعتی از فروش خوبی برخوردار باشد.

اگر قصد خرید اتصالات پوشفیت را دارید ، به هیچ عنوان این مطلب را از دست ندهید چرا که در این صفحه می توانید ضمن کسب اطلاعات لازم در مورد این محصول از خدمات فروش اتصالات پوش فیت نیز بهره مند شوید.

اتصالات پوشفیت چیست ؟

به طور کلی از اتصالات به منظور وصل کردن لوله ها تاسیساتی استفاده می کنند و با انواع آن به خطوط لوله جهت میدهند ، تغییر مسیر میدهند ، انشعاب میگیرند  یا آن را مسدود می کنند. هر کدام از انواع لوله و اتصالات شیوه نصب مربوط به خود را دارند و از همین رو نیز تقسیم بندی می شوند. اتصالات پوشفیت نیز بر اساس نحوه نصب آن می باشد که به این اسم نامگذاری شده است. این کلمه از دو واژه push به معنای فشار دادن و fit به معنای جای گرفتن تشکیل شده است.

علت این نامگذاری این می باشد که اتصالات و لوله ها پوشفیت برای نصب خود به جوشکاری یا چسباندن یا … ندارند. برای اتصال این محصولات کافیست آن ها را در امتداد هم به یکدیگر فشار دهیم تا از طریق سوکت هایی که در سر آن ها قرار دارد به خوبی در هم چفت شده و نصب گردند. به علت این قابلیت می باشد که نصب این لوله ها بسیار راحت و آسان است و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود. همچنین برای نصب این اتصالات به نیروی متخصص نیز احتیاجی نمی باشد.

اتصالات پوشفیت

جنس اتصالات پوشفیت چگونه است ؟

این محصول در دسته محصلات پلیمری می باشد و از پلیمر در ترکیبات آن استفاده می شود. پلمیری که در ساخت اتصالات پوشفیت استفاده می شود پلی پروپلین نامیده می شود. این نوع پلیمر از انعطاف پذیری خوبی برخوردار می باشد و در برابر دمای بالا سیالات از خود مقاومت خوبی نشان می دهد. هزینه و قیمت تولید آن به صرفه می باشد و به همین علت نیز محصولات پوشفیت را به یک انتخاب ایده آل تبدیل می کند.

این دسته از اتصالات بر اساس شیوه ساختی که دارند به دو دسته کلی تقسیم می شوند :

پوشفیت معمولی :

همان اتصالات پلی پروپلین هستند که در انتهای آن سوکتی وجود دارد که کار نصب و اتصال آن ها را آسان می کند. این اتصالات از قیمت بسیار خوبی برخوردار می باشند و برای تاسیسات آبی یک انتخاب مناسب محسوب می شوند.

پوشفیت بی صدا :

این دسته از مصحولات پوشفیت شامل لوله پوشفیت بی صدا و اتصالات آن می باشد و از آنجا که در سطح بیرونی آن یک کامپاند عایق صدا قرار گرفته است به لوله و اتصالات سایلنت مشهور هستند. در حقیقت در هنگام عبور سیالات از این محصول صدایی تولید نمی شود و آن را برای تاسیساتی که در نزدیکی محل سکونت ساخته می شوند بسیار مناسب است. این لوله ها که به لوله های سه لایه نیز مشهورند به نسبت نوع معمولی آن از قیمت بالاتری برخوردار می باشند.

انواع اتصالات پوشفیت

انواع این اتصالات که می توانید از طریق صنعت آریان به خریداری آن ها بپردازید به این شرح می باشد :

 1. پوشفیت زانویی : این دسته از اتصالات مانند زانو خم می باشند و درجه خمیدگی آن ها نیز متفاوت می باشد. این محصولات جهت تغییر مسیر خطوط لوله به کار گرفته می شوند.
 2. سه راهی پوشفیت : اتصالات سه راهی پوشفیت برای گرفته انشعاب از خطوط لوله استفاده می شوند و قطر دهانه های آن می تواند یکسان یا متفاوت باشد.
 3. چهارراهی پوشفیت : مانند اتصالات سه راهی نیز این محصول جهت گرفتن انشعاب به کار گرفته می شود و توانایی گرفته سه خط لوله از آن وجود دارد.
 4. تبدیل پوشفیت : این نوع از اتصالات پوشفیت زمانی به کار گرفته می شود که قصد پیوند زدن لوله بزرگتر به لوله کوچک تر را داریم.
 5. رابط پوشفیت : طول لوله ها محدودی می باشد و در زمانی که قصد اتصال دو لوله با قطر یکسان و در امتداد هم را داریم باید از رابط پوشفیت استفاده کنیم.

تمامی اتصالات پوشفیت در انواع مختلف و قطر و سایز متنوع در گروه صنعت اریان موجود می باشد و فروش آن با بهترین قیمت صورت می پذیرد. کافیست با ما تماس بگیرید و ضمن انجام مشاوره اولیه رایگان محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید.

اتصالات پوشفیت

مزایا اتصالات پوشفیت

فوقا ذکر کردیم که مزایای زیادی که این لوله دارد موجب فروش خوب و بالا آن در بازار تجهیزات صنعتی می شود. این مزایا به این شرح می باشد :

 • 1-قابلیت نصب آسان و باز کردن اتصالات : این اتصالات به راحتی و با یک فشار نصب می شوند و در مواقعی که به اعمال تغییرات یا تعمیرات آن ها نیاز است می توان آن ها را بدون نیاز به برش به راحتی باز کرد.
 • 2- مناسب برای محیط های مستعد حریق : از آنجا که در نصب این لوله ها به جوشکاری نیازی نمی باشد برای محیط مستعد حریق بسیار مناسب می باشد.
 • 3-عدم نیاز به چسب : از آنجا که در قسمت انتهایی اتصالات پوشفیت سوکت هایی تعبیه شده است برای نصب نیازی به چسب وجود ندارد و تنها کافیست اتصالات و لوله هارا در هم فشار دهید.
 • 4-عدم تولید صدا : نوع بی صدا از اتصالات پوشفیت هیچ صدایی از خود تولید نمی کند و به همین علت برای تاسیساتی که در نزدیکی واحد های مسکونی ساخته می شوند بسیار مناسب می باشد.
 • 5- سطح داخلی صاف و صیقلی : جنس پلیمری که در ساخت این اتصالات به کار گرفته می شود باعث می شود تا سطح داخلی آن صاف باشد و دچار رسوب گذاری یا گرفتگی یا انسداد نگردد.
 • 6-مقاومت در برابر حرارت : از آنجا که این اتصالات در برابر حرارت مقاومت خوبی از خود نشان می دهند برای انتقال و سیستم های آب گرم بسیار مناسب می باشند. این لوله ها به راحتی می توانند دما را تا 90 درجه تحمل کنند.
 • 7-مقاومت در برابر خوردگی : به طور کلی پلیمر ها در برابر مواد اسیدی و عوامل خورنده از خود مقاومت خوبی نشان می دهند و به همین نیز مقاوم تر از سایر اتصالات به شمار می آیند.
 • 8-تنوع بالا : و رد نهایت تنوع بالا اتصالات پوشفیت موجب می شود تا به راحتی بتوانید بهترین و با کیفیت ترین سیستم های لوله کشی را بسازید و به راحتی خطوط لوله کشی را با شرایط محیطی تطبیق نمایید.

قیمت و فروش اتصالات پوشفیت

در این مطلب به طور کامل به این اتصالات و مزایا آن ها پرداختیم. اما در هر حال برای خرید اتصالات پوشفیت قیمت آن ها نیز یک مسئله می باشد که باید مد نظر قرار بگیرد. به طور کلی این محصول از قیمت خوبی برخوردار می باشد و نصب آسان آن نیز هزینه های شما را کاهش می دهد. توجه داشته باشید که اگر این اتصالات و لوله ها از نوع بی صدا باشد از قیمت بالاتری برخوردار است.

فروش اتصالات پوشفیت با بهترین قیمت از طریق صنعت آریان صورت می پذیرد و کافیست برای مشاوره رایگان و تهیه محصولات مورد نظر خود با ما تماس بگیرید.

قیمت اتصالات پوشفیت به چه صورت است؟

به طور کلی این محصولات از قیمت مناسبی بر خوردار می باشند اما نوع بی صدای آن ها طبیعتا قیمت بالا تری دارد.

اتصالات پوشفیت چگونه نصب می شوند؟

این اتصالات به راحتی نصب می شوند و تنها کافیست لوله پوشفیت را در امتداد اتصالات قرار داده و در یکدیگر فشار دهید.

مهم ترین ویژگی های اتصالات پوشفیت چیست ؟

این محصول تحمل دمایی بالا (تا 90 درجه) ، نصب آسان و مقاومت خوبی در برابر حرارت و ضربه دارد.

4.6/5 - (140 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ساعات پاسخگویی شنبه تا پنج‌شنبه 9 الی 18

phon 021-33924964 واتس اپ تماس در واتساپ