خرید اتصالات مانیسمان

لوله و اتصالات فلزی یکی از نیازمندی های ساخت هر گونه سیستم یا تاسیسات آبرسانی ، گاز رسانی و … می باشد. همانطور کیفیت و مقاومت لوله از اهمیت زیادی برخوردار است باید در زمان خرید انصالات مناسب نیز انتخاب مناسبی داشته باشید. اتصالات مانیسمان یکی از انواع اتصالات فلزی می باشد که به علت ساختار بدون درز و کیفیت مواد اولیه از مقاومت بسیار بالایی در برابر انواع عوامل مخرب برخوردار است. در این مطلب به طور کامل به شرح این اتصالات پرداخته ایم پس برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اتصالات مانیسمان این مطلب را از دست ندهید.

برای اطلاع از قیمت و خرید
با ما تماس بگیرید
۰۲۱-۳۳۹۲۴۹۶۴ 09123134197 ارتباط در واتساپ
اتصالات فلزی اتصالات فلزی
اتصالات زانویی اتصالات زانویی
اتصالات بوشن اتصالات بوشن
اتصالات چهارراهی اتصالات چهارراهی
اتصالات گپ اتصالات گپ
اتصالات سه راهی اتصالات سه راهی
اتصالات مانیسمان

اتصالات مانیسمان

لوله و اتصالات فلزی از مهم ترین و کاربردی ترین تجهیزات بشری هستند که امروزه در انواع تاسیسات صنعتی و ساختمانی به کار می رود.لوله های فلزی که وظیفه انتقال سیالات را به عهده دارند باید از طریق تجهیزات دیگری هدایت شوند. این تجهیزات اتصالات نامیده می شوند و در انواع پلیمری و فلزی موجود می باشند. یکی از مهم ترین انواع اتصالات فلزی ، اتصالات مانیسمان می باشند که در کنار لوله های مانیسمان در ساخت و تشکیل تاسیسات محکم و با دوام به کار می روند.

در این مطلب قصد داریم تا به طور کامل به شرح و توضیح اتصالات مانیسمان بپردازیم پس جهت کسب اطلاعات بیشتر ادامه این مطلب را تحت هیچ عنوانی از دست ندهید. همچنین شما می توانید برای خرید انواع لوله و اتصالات فلزی با بهترین قیمت و کیفیت با گروه صنعت آریان تماس حاصل فرمایید.

اتصالات مانیسمان چیست ؟

به طور کلی مهم ترین انواع لوله های فلزی که بر اساس ساختار و شیوه ساخت نام گذاری می شوند به دو دسته درز دار و بدون درز تقسیم می شوند. اتصالات درز دار گاهی از مشکلاتی در زمینه انتقال سیالات پرفشار برخوردار بودند. این مشکلات منجر تولید و ساخت اتصالات مانیسمان شد که به مراتب از مقاومت و استحکام بسیار بهتری برخوردار می باشند و دچار اسیب و ترکیدگی در زمان انتقال سیالات پر فشار نمی شوند.

علت بالا رفتن مقاومت اتصالات مانیسمان نداشتن درز است. در لوله و اتصالات درز دار ، نقاط جوشی وجود دارد که در نهایت موجب افزایش تنش در نقاط درز می شود و در دراز مدت دچار نشتی یا شکستگی می شود. اما نهایتا ساخت و تولید این اتصالات که به اتصالات بدون درز نیز مشهور هستند این مشکل به خوبی حل می شود و این تجهیزات با طول عمر بسیار طولانی می توانند در ساخت انواع تاسیسات و سیستم ها تخصصی صنعتی و غیر صنعتی به کار بروند.

از آنجا که در ساخت اتصالات مانیسمان از جوشکاری استفاده نمی شود در نتیجه در سطوح این اتصالات نیز درزی وجود نخواهد داشت و همین احتمالا نشتی و ترکیدگی از قسمت درز یا جوش ها را کاهش می دهد. به همین علت شما می توانید با خیال راحت این تجهیزات را انواع سیستم های پرفشار یا کم فشار به کار بگیرید.

جنس بدنه اتصالات مایسمان از چیست؟

از آنجا که ساختار کلی این اتصالات در برابر انواع فشار ها مقاومت دارد در نتیجه سعی می شود که کیفیت مواد و جنس بدنه این اتصالات نیز به گونه ای باشد که در برابر انواع سیالات مقاومت داشته باشد و از تحمل دمایی خوبی نیز برخوردار باشد. به طوذ کلی در ساخت و تولید اتصالات مانیسمان از فولاد استفاده می شود که هم تحمل دمایی خوبی دارد و هم فشار های بسیار بالا را می تواند تحمل نماید.

شما می توانید برای خرید انواع اتصالات مانیسمان با بهترین قیمت و کیفیت با گروه صنعت آریان تماس بگیرید و با انجام مشاوره با کارشناسان ما اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

انواع اتصالات مانیسمان

به طور کلی اتصالات ساخته می شوند که در موافع نیاز به لوله ها انشعاب بدهند ، آن ها را به یکدیگر متصل کنند و در صورت نیاز مسیر آن ها را تغییر داده و سیالات مورد انتقال را به مسیر دیگری هدایت کنند. انواع اتصالات ساخته می شود تا در کنار لوله ها خطوط لوله و سیستم ها را تکمیل نماید. این اتصالات برای اینکه انواع سیستم ها را تکمیل نمایند در انواع مختلفی ساخته می شوند. مهم ترین انواع اتصالات مانیسمان به این شرح می باشد :

اتصالات مانیسمان زانویی

همانطور که از اسم این وسیله بر می اید به شکل زانو ساخته می شود درجه چرخش آن نیز نود درجه می باشد. زانویی مانیسمان از پرکاربرد ترین و پر استفاده ترین انواع این اتصالات به شمار می رود که بر اساس تحمل فشاری مختلف در رده های مختلفی نیز ساخته می شود. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت زانویی مانیسمان و خرید آن با بهترین قیمت با گروه صنعت آریان تماس بگیرید.

اتصالات مانیسمان سه راهی

این اتصالات برای گرفتن انشعاب از خطوط لوله به کار گرفته می شوند به خودی خود به دو نوع تقسیم می گردند. در نوع اول این اتصالات لوله ها با ضخامت و قطر یکسان به یکدیگر متصل می شوند و در نوع دوم آن لوله های با ضخامت های غیر همسان در کنار یکدیگر قرار میگیرند. در حقیقت با به کارگیری این نوع از اتصالات مانیسمان به راحتی می توانید سه لوله با قطر و ضخامت های متفاوت را به یکدیگر متصل نمود.

اتصالات گپ مانیسمان

کاربرد اصلی این اتصالات در انتهای خطوط و سیستم می باشد و جهت کور کردن جریان سیالات به کار گرفته می شود. در حقیقت بر خلاف سایر اتصالات مانیسمان که عامل وصل کردن جریان سیالات به یکدیگر می باشند این دسته از تجهیزات جهت کور کردن خطوط و قطع جریان به کار می رود.

اتصالات بوشن مانیسمان

لوله ها با طول و اندازه های محدودی ساخته می شوند و امکان ساخت لوله به طور یک دست و یک سره وجود ندارد. به همین علت است که پس از به پایان رساندن لوله برای اتصال کردن آن ها به یکدیگر از از اتصالات بوشن استفاده می شود. بوشن مانیسمان نیز از پر استفاده ترین انواع آن به شمار می رود و در انواع تاسیسات به کار گرفته می شود.

اتصالات مانیسمان چهار راهی

یکی دیگر از انواع اتصالات مانیسمان به شما می رود که جهت گرفتن انشعاب بیشتر از خطوی لوله به کار گرفته می شود. نکته ای که در زمینه نصب این اتصالات شایان توجه است که با جوشکاری نصب و استفاده می گردد و به همین علت نیز در زمان نصب باید از آب بندی آن مطمن بود. معمولا طراحی این دسته از تجهیزات به گونه ای می باشد که جوشکاری آن دقیق تر انجام گردد.

امکان خرید انواع اتصالات مانیسمان با بهترین قیمت و کیفیت از طریق گروه صنعت آریان برای شما میسر شده است. کافیست با ما تماس بگیرید و ضمن مشاوره به کسب اطلاعات و خرید تجهیزات مورد نیاز خود بپردازید.

قیمت و خرید اتصالات مانیسمان

در این مطلب سعی کردیم تا مهم ترین نکاتی که ضمن خرید اتصالات مانیسمان باید به آن توجه کرد را برای شما شرح بدهیم. نکته دیگری که قطعا علاوه بر کارایی و کاربرد این اتصالات برای شما اهمیت دارد مربوط به قیمت اتصالات مانیسمان است. به طور کلی این نوع از اتصالات به علت به کارگیری فناوری پیچیده تر در زمان ساخت از قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع اتصالات فلزی برخوردارند.

علاوه بر آن موارد زیادی در تعیین قیمت اتصالات مانیسمان تاثیر گذاز که یکی از آن ها رده اتصالات می باشد. رده حداکثر تحمل فشاری این اتصالات را مشخص می کند که البته بر اساس رده های مختلف قیمت نیز گاها تغییر می کند. برای مثال طبیعتا قیمت اتصالات مانیسمان رده 40 با رده 60 آن تفاوت هایی دارد. بهتر است برای کسب اطلاع دقیق از لیست قیمت اتصالات مانیسمان با گروه صنعت آریان تماس بگیرید.

این امکان برای شما فراهم شده است که به انواع تولید کنندگان لوله های مانیسمان دسترسی داشته باشید و بر اساس شرایط خود به خرید این اتصالات بپردازید. صنعت آریان با ارائه بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات صنعتی و ساختمانی با بهترین قیمت ، آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد. کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.

انواع اتصالات مانیسمان چیست ؟

اتصالات زانویی ، گپ ، بوشن ر، سه راهی و چهار راهی از انواع اتصالات مانیسمان می باشد.

قیمت اتصالات مانیسمان به چه صورت است ؟

قیمت اتصالات مانیسمان بر اساس برند ، کیفیت مواد اولیه و نوع اتصالاتی است که استفاده می کنید. برای آگاهی از لیست قیمت اتصالات مانیسمان با ما تماس بگیرید.

مقاومت اتصالات مانیسمان به چه صورت است؟

اتصالتا مانیسمان بر روی بدن خود از هیچ درزی برخوردار نمی باشند و به همین علت نیز از مقاومت بسیار بالایی برخوردارند.

4.7/5 - (261 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ساعات پاسخگویی شنبه تا پنج‌شنبه 9 الی 18

phon 021-33924964 واتس اپ تماس در واتساپ